rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


AWILUX Polska oferuje nowoczesne systemy okienno-drzwiowe dla domów, budynków wielorodzinnych, a także użyteczności publicznej.


Na rynku działa od 2006 roku. Produkty firmy to sprawdzone i dopracowane pod względem technicznym konstrukcje, o bogatym wzornictwie oraz szerokich możliwościach zastosowania - dla bezpieczeństwa klientów, ich dobrego samopoczucia oraz życia w zgodzie z naturą. W swoich rozwiązaniach AWILUX uwzględnia także potrzeby osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

Stolarka AWILUX charakteryzuje się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi, wysoką odpornością na włamanie oraz niskimi współczynnikami przenikania dźwięku. W ofercie znajdują się okna, drzwi przesuwne i wejściowe wykonane w technologii PVC oraz aluminium.

Naszymi dostawcami profili są renomowane firmy: Schüco, Reynaers, Gealan, Aliplast.
 

Awilux jest międzynarodową firmą, która swoją produkcję ulokowała w Polsce. Korzenie sięgają do Niemiec i czerpią z wieloletniego doświadczenia założycieli. Młody i zaangażowany zespół AWILUX tworzy ogromną siłę firmy i przewagę konkurencyjną.

W działaniu stosowany jest model biznesowy oparty na relacjach partnerskich, którego istotnym elementem jest wzajemny szacunek, a partnerzy handlowi traktowani są jako element organizacji firmy. 

AWILUX dostarcza okna bezpośrednio na budowę, autami wyposażonymi w wózki widłowe. Obecnie posiada 10 własnych samochodów.
 
Bezpieczeństwo i właściwe funkcjonowanie oferowanych produktów stawiane jest na pierwszym miejscu. AWILUX realizuje tematy, których często nie podejmują się inne firmy, ale nie wykonuje konstrukcji, które są niezgodne z wytycznymi systemodawcy, a które realizują inne firmy.