rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Euroterm TGS Sp. z o.o. to firma z ponad dwudziestoletnią historią. Dostarczamy materiały w zakresie techniki sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej instalatorom, firmom budowlanym, sklepom, hurtowniom oraz sieciom handlowym. W ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, oraz towary sprzedawane pod własną marką. Współpracujemy z jedną z
największych branżowych grup zakupowych działającą pod firmą Grupa ABG Sp. z o.o.

 

W ramach rozwiązań omnichannel, jesteśmy dostępni dla naszych Klientów w punktach stacjonarnych sieci oddziałów terenowych oraz za pośrednictwem platformy internetowej. Zamówienia online są przyjmowane o każdej porze, a my gwarantujemy, że dostarczymy je na czas do wskazanego miejsca.

 

Dysponujemy szeroką bazą produktową, dzięki której Klienci mogą złożyć zamówienie nie tylko na produkty znajdujące się w magazynach firmy, ale też na pozycje nie będące na stanie, które zostaną wyprodukowane na indywidualne zamówienie. Udostępniamy naszym Klientom informację o dostępności produktów w magazynie centralnym oraz w magazynach terenowych.

 

Platforma internetowa jest stale rozwijana. Szereg funkcjonalności już jest dostępnych, nowe będą sukcesywnie wdrażane, by maksymalnie uprościć proces konstruowania ofert, kosztorysów, kalkulowania ilości zamawianych itp. Te i wiele innych funkcjonalności, które zamierzamy udostępnić, budujemy z myślą o dostarczeniu maksymalnej satysfakcji poprzez szeroką ofertę, indywidualny cennik, sprawną logistykę, profesjonalną obsługę i doradztwo.

Euroterm

Euroterm - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Stefana Batorego 4 37-700 Przemysl

 

-Zobacz na mapie-

podkarpackie

Tel: +48 16 675 77 77

Oddziały firmy:

Euroterm TGS - Bełchatów

Czapliniecka 3 97-400 Bełchatów

belchatow@euroterm24.pl

667 961 165

Euroterm TGS - Biłgoraj

Tadeusza Kościuszki 133 23-400 Biłgoraj

bilgoraj@euroterm24.pl

887 476 765

Euroterm TGS - Bochnia

Brzeska 69 32-700 Bochnia

bochnia@euroterm24.pl

882 430 458

Euroterm TGS - Częstochowa

Sabinowska 74 42-202 Częstochowa

czestochowa@euroterm24.pl

882 789 349

Euroterm TGS - Dębica

Nagawczyna 27a 39-200 Dębica

debica@euroterm24.pl

697 502 272

Euroterm TGS - Jarosław

Sanowa 11 37-500 Jarosław

jaroslaw@euroterm24.pl

660 777 570

Euroterm TGS - Kielce

Skrajna 86 b 25-650 Kielce

kielce@euroterm24.pl

607 751 905

Euroterm TGS - Korczowa

Młyny 115 37-550 Korczowa

korczowa@euroterm24.pl

663 832 254

Euroterm TGS - Kraków Wodna

Wodna 23 30-556 Kraków

krakow_wodna@euroterm24.pl

662 168 166

Euroterm TGS - Kraków Półłanki

Półłanki 27d 30-740 Kraków

krakow_pollanki@euroterm24.pl

662 168 166

Euroterm TGS - Kraków Ojcowska

Ojcowska 166 31-344 Kraków

krakow_ojcowska@euroterm24.pl

887 129 854

Euroterm TGS - Krosno

Podkarpacka 16a 38-400 Krosno

krosno@euroterm24.pl

693 544 707

Euroterm TGS - Lublin

Inżynierska 3 20-484 Lublin

lublin@euroterm24.pl

695 450 034

Euroterm TGS - Łódź

Sierakowskiego 21 91-316 Łódź

lodz@euroterm24.pl

667 961 627

Euroterm TGS - Mielec

Przemysłowa 2 39-300 Mielec

mielec@euroterm24.pl

734 218 400

Euroterm TGS - Ostrowiec Świętokrzyski

Kilińskiego 49b 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

ostrowiec_swietokrzyski@euroterm24.pl

538 819 674

Euroterm TGS - Piaseczno

Okulickiego 21 05-500 Piaseczno

piaseczno@euroterm24.pl

22 736 59 60

Euroterm TGS - Puławy

Lubelska 53b 24-100 Puławy

pulawy@euroterm24.pl

538 646 102

Euroterm TGS - Radom

Dębowa 12 26-600 Radom

radom@euroterm24.pl

697 100 132

Euroterm TGS - Rzeszów

Baczyńskiego 6b 35-210 Rzeszów

rzeszow@euroterm24.pl

516 092 032

Euroterm TGS - Sanok

Kiczury 16 38-500 Sanok

sanok@euroterm24.pl

695 952 868

Euroterm TGS - Stalowa Wola

1 Sierpnia 32 37-450 Stalowa Wola

stalowa_wola@euroterm24.pl

693 140 691

Euroterm TGS - Tarnobrzeg

Warszawska 2a 39-400 Tarnobrzeg

tarnobrzeg@euroterm24.pl

669 250 244

Euroterm TGS - Tarnów

Kochanowskiego 45e 33-100 Tarnów

tarnow@euroterm24.pl

697 871 500

Euroterm TGS - Warszawa Stroma

Stroma 59 01-100 Warszawa

warszawa_stroma@euroterm24.pl

785 840 202

Euroterm TGS - Warszawa Elektronowa

Elektronowa 2C 03-216 Warszawa

warszawa_elektronowa@euroterm24.pl

666 838 377