rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej zrzesza pięciu czołowych producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej. To liderzy na polskim i światowym rynku materiałów izolacyjnych: Isover, Knauf Insulation, Paroc, Rockwool i Ursa.
 
Firmy skupione w MIWO zatrudniają w Polsce bezpośrednio 2,5 tysiąca pracowników, ale także współpracują z wieloma firmami podwykonawczymi i w ten sposób tworzą kilka tysięcy dodatkowych miejsc pracy. Posiadają 5 fabryk produkujących 8 milionów metrów sześciennych wełny mineralnej rocznie. W ciągu kilkunastu lat firmy MIWO zainwestowały w Polsce ponad 3 miliardy złotych, tworząc nowoczesne zakłady, proekologiczne linie produkcyjne i technologie oraz miejsca pracy, szczególnie na terenach, gdzie jest trudno o zatrudnienie.
 
Wyroby z wełny mineralnej szklanej i skalnej są nie tylko doskonałą izolacją cieplną, ale również akustyczną, i co bardzo ważne, są niepalne. Tylko wełna mineralna, spośród wszystkich popularnych materiałów izolacyjnych, skupia w sobie te trzy cechy jednocześnie.

 

MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej

MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Mokotowska 4/6 lok. 308 00-641 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: 790 464 638