rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


SANKOM Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i wydawaniu oprogramowania służącego do wspomagania projektowania instalacji sanitarnych.

Aktualnie oferowane aplikacje umożliwiają obliczanie zapotrzebowania na ciepło budynków - Audytor OZC, projektowanie instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego i podłogowego - Audytor C.O., projektowanie instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji - Audytor H2O, projektowanie procesów klimatyzacyjnych na wykresie i-x Molliera - Wykres I-X, przeprowadzanie obliczeń cieplnych i hydraulicznych za pomocą specjalizowanego kalkulatora - Kalkulator Audytora.

Odbiorcami oprogramowania są projektanci i studenci specjalizacji inżynierii sanitarnej i wodnej oraz inżynierii środowiska oraz wszystkie osoby zainteresowane szybkim i poprawnym wykonaniem projektów sanitarnych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

SANKOM Sp. z o.o. zajmuje się również szeroko pojętą współpracą z firmami, producentami i dystrybutorami oferującymi na rynku międzynarodowym armaturę, grzejniki, rury oraz inne produkty do budowy i eksploatacji instalacji sanitarnych.

Sankom

Sankom - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Popularna 4/6 lokal 6 02-473 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 863 14 95

Fax: +48 22 863 14 96