rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jesteśmy jednym z najpopularniejszych  producentów stalowych pokryć dachowych na świecie. To czym się wyróżniamy to przede wszystkim doskonała jakość, atrakcyjna estetyka, a także wysoka trwałość i odporność na zniszczenia.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Auckland, w Nowej Zelandii. To właśnie stąd na cały świat eksportujemy najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne oraz technologiczne w zakresie dachówek metalowych (znanych także jako blachodachówki), które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom rynku. Już prawie 65 lat oferujemy dachówki metalowe, które przyciągają niezliczoną ilość klientów biznesowych oraz indywidualnych!

Dlaczego jesteśmy aż tak popularni?
Przede wszystkim decyduje o tym jakość naszych wyrobów. Już w 1957 roku nasza spółka wynalazła pierwszą na świecie dachówkę stalową. Było to przełomowym odkryciem ponieważ nikt nie miał ich wtedy w ofercie. Od razu wzbudziło to duże zainteresowanie. Specjalistyczna wiedza, rzetelna praca wykwalifikowanych ekspertów oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiły, że w ciągu niemal pół wieku rozwinęliśmy tę koncepcję. Dzięki temu nasze dachówki szybko zyskały sobie popularność na wszystkich kontynentach.

Blachodachówki produkowane w naszym zakładzie znane są z tego, że w procesie ich produkcji, stosujemy technologię innowacyjnego podłoża Zincalume® firmy NZ Steel Ltd (BlueScope Ltd). Chlubimy się jako pionierzy tego rozwiązania przy czym stale opracowujemy innowacyjne techniki tłoczenia, które pozwalają nam dostarczać ofertę pokryć dachowych na najwyższym poziomie, cieszącą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

 
Gerard Producent Dachówki Dachy