rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Ideą naszej firmy jest Rodzina. Symbolizuje subtelną, ale trwałą sieć powiązań łączącą współistniejącą różnorodność w jedną, kompletną całość. Od samego początku powstania nasze przedsiębiorstwo kierowało się wartościami rodzinnymi co uznajemy za filar określający charakter naszej działalności. Dostarczając nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, razem z naszymi Partnerami i Klientami wspieramy się w kreowaniu lepszej przyszłości dla następnych pokoleń.
 
 
Działamy w obszarze handlowo-usługowym w przyszłościowych obszarach technologicznych:

  • Odnawialne źródła energii – pompy ciepła
  • Armatura przemysłowa
  • Płytki i panele bezpieczeństwa


We wszystkich trzech dziedzinach rozpoczęliśmy współpracę z najpopularniejszymi europejskimi producentami, którzy kładą specjalny nacisk na tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych o potwierdzonej jakości, jednocześnie stale pracując nad ich innowacyjnością oraz optymalnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb odbiorców. Jesteśmy wyłączny przedstawicielem i dystrybutorem najwyższej klasy urządzeń firm Alpha-InnoTec, GEFA i ZOOK na terytorium Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą.

To już prawie 20 lat na polskim rynku. Przez te wszystkie lata wyrobiliśmy sobie solidną markę dzięki świadczeniu usług o najwyższym standardzie jakości. Mamy świadomość, że każdy Klient ma inne potrzeby. Za każdym razem staramy się prowadzić działalność w sposób elastyczny i wychodzący naprzeciw ich optymalnemu spełnieniu.  Nasze doświadczenie pozwala za każdym razem obsłużyć Klienta na najwyższym poziomie zarówno od strony ofertowej, jak i serwisowej.