rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Zajmujemy się budową domów pasywnych i niskoenergetycznych według rygorystycznych standardów UE. Wieloletnie doświadczenie przy instalacjach OZE uświadomiło nam, iż w parze z instalacjami opartymi na odnawialnych źródłach ciepła zawsze musi iść porządnie wybudowany dom. Nasze domy oparte są o najlepsze certyfikowane technologie. Certyfikatem jakości naszych domów są nie tylko zadowoleni inwestorzy lecz również badania szczelność i efektywności energetycznej po zakończonej budowie. Nasi konstruktorzy zostali przeszkoleni w zakresie budownictwa pasywnego dzięki czemu każdy szczegół projektu jest dostosowywany do standardów domów pasywnych.W trosce o państwa wygodę zajmiemy się nie tylko budową, ale również weźmiemy na siebie wszystkie formalności związane z budową domu. Poczynając od zaprojektowania domu, przez skompletowanie dokumentacji, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę. Podpiszemy za państwa umowy z dostawcami mediów oraz wykonamy wszystkie przyłącza.
Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, skompletowaliśmy najlepsze dostępne systemy, które nie tylko ułatwią państwa życie w domu, ale przede wszystkim będą oszczędzały Państwa pieniądze oraz w jak najmniejszym stopniu wpływały na środowisko.

Proponowane przez nas rozwiązania grzewcze w pełni dostosowują się do dzisiejszy rygorystycznych przepisów budowlanych zapewniając jednocześnie wysoki standard na długie lata.