rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o
. -realizujemy swoją misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych oraz okien REAL WOOD o walorach estetycznych i użytkowych, spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne.

Nie ustając w wysiłkach, by sprostać oczekiwaniom rynku oraz swych partnerów, rozwijamy naszą ofertę kompozytowych drzwi wejściowych oraz okien PVC.

 
Siedziba Vikking VIK_Diplomat


Eksluzywne DRZWI KOMPOZYTOWE VIKKING tworzymy z myślą o klientach wymagających i ceniących jakość. Dedykowane są przede wszystkim do budownictwa indywidualnego, ale też do przemysłowego. 
Nasze drzwi są lekkie jak aluminium, wytrzymałe jak stal i piękne jak drewno. Przy tym są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. 

Okna PVC dedykujemy dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Wyróżniają się one przede wszystkim unikalną dekoracją powierzchni - Real Wood (RW).Technologia ta pozwala uzyskać na powierzchni profili PVC imitację szlachetnego drewna z dowolną kolorystyką drewnopodobną lub z pełnej palety RAL. Okna z powierzchnią RW mogą być wykonane w dowolnych rozmiarach i kształtach w ramach technicznych możliwości przynależnych profilom PVC.

Dekoracja REAL WOOD do złudzenia przypomina powierzchnię drewnianą, ale nie wymaga kosztownych zabiegów konserwacyjnych typowych dla wyrobów z drewna.

Technologię RW stosujemy również od wielu lat w produkowanych przez nas drzwiach wejściowych kompozytowych.

Nasi klienci decydują o ostatecznym kształcie, rozmiarze, kolorze i wyposażeniu swoich drzwi i okien marzeń, a nasi pracownicy z pasją realizują najbardziej indywidualne zamówienia. Z determinacją i poświęceniem tworzą piękne, trwałe i bezpieczne drzwi oraz okna.