rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nabilaton Sp. z o.o. to firma działająca od 2011 roku na polskim rynku urządzeń branży HVAC. Oferuje Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, chłodnictwa. Nabilaton gwarantuje najwyższą jakość, precyzyjne wykonanie oraz dbałość o szczegóły. Główne zadanie firmy to promocja, sprzedaż i przekazywanie wiedzy technicznej w zakresie produktów z szerokiej oferty.

 

Urządzenia Nabilaton to połączenie nowoczesnej technologii, kompleksowych zastosowań i ekologicznych rozwiązań. Produkty sprzedawane przez firmę Nabilaton charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością energetyczną, ale także cichą pracą, łatwym montażem oraz wysokim komfortem użytkowania.

 

 

Z pasją i entuzjazmem dążymy do osiągnięcia coraz lepszych wyników sprzedaży. Systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości usług, co przekłada się na wzrost satysfakcji naszych Klientów.

 

Firma w swojej szerokie ofercie produktowej posiada:

  • pompy ciepła oparte na sprawdzonej technologii Mitsubishi Electric, dostępne w układzie powietrze/powietrze i powietrze/woda z powodzeniem pełnią rolę jedynego źródła ciepła nawet do temperatury zewnętrznej -30°C.
  • rekuperatory Lossnay marki Mitsubishi Electric, dostępne modele: kanałowe, podstropowe i ścienne zapewniające doprowadzenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza do pomieszczeń.
  • kurtyny powietrzne marki Thermoscreens, dostępne w wersjach: wodnej, elektrycznej lub zasilanej czynnikiem chłodniczym, pracującej jak pompa ciepła, w konfiguracjach poziomych i pionowych.
  • agregaty wody lodowej marki Hidros, obejmują urządzenia chłodzone powietrzem jak i wodą. Dostępne są w wersjach: tylko chłodzenie, z pompą ciepła, ze zdalnym skraplaczem, a także jako agregaty skraplające.
  • centrale wentylacyjne marki Loran, jako jedne z nielicznych zapewniają odzysk wilgoci z usuwanego powietrza przy jednoczesnym zachowaniu bariery dla bakterii, alergenów czy nieprzyjemnych zapachów.
  • klimakonwektory marki Nabilaton obejmują wysokiej jakości modele ścienne, kasetowe, kanałowe oraz standardowe i zaawansowane systemy do sterowania.

 

Wsparcie techniczne i szkoleniowe zapewnia Zymetric Sp. z o.o., znany i ceniony na rynku Generalny Przedstawiciel Mitsubishi Electric Air Conditioning w Polsce (cykl szkoleń technicznych prowadzony jest w nowoczesnej sali szkoleniowej Mitsubishi Electric, wyposażonej w urządzenia Nabilaton).

 

 

Nabilaton

Oferta Nabilaton: