rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


SOLARITY: Jinko Tiger N Type

Opublikowano: 30.09.2022
image

Zielone światło dla Jinko N Type - większa wytrzymałość i zaawansowane technologie dla wszystkich Twoich projektów. 


Jinko Solar Co, Ltd. to jedna z najbardziej znanych i innowacyjnych spółek na świecie zajmujących się technologią solarną. Jej działalność gospodarcza obejmuje główne ogniwa łańcucha przemysłu fotowoltaicznego, skupiając się na badaniach i rozwoju produktów fotowoltaicznych oraz rozwiązaniach w zakresie czystej energii. Obecnie produkty Jinko Solar służą ponad 3000 klientów w ponad 160 krajach świata, a spółka jest od wielu lat liderem pod względem globalnych dostaw modułów. Do końca marca 2022 roku skumulowane dostawy modułów spółki Jinko Solar przekroczyły 100 GW. Jinko Solar jest liderem w branży, a także spółką zajmującą się energią solarną, która dołączyła do zielonej inicjatywy RE100.

Seria Tiger firmy Jinko
Już od 2020 roku Jinko skupia się na rozwoju i produkcji modułów Tiger N-type z zaawansowanymi technologiami Multi-busbar + Tiling Ribbon + Half Cut w połączeniu z wysoce wydajnymi ogniwami Jinko.

JINKO SOLAR TIGER NEO N-TYPE 415W MONO

JINKO SOLAR TIGER NEO
  • Wytrzymałość na ekstremalne warunki środowiskowe
  • Lepsze przechwytywanie światła w celu poprawy wydajności i niezawodności modułu
  • Technologia 9BB zmniejsza odległość między szynami (bus bars) i finger grid (siatki w ogniwie), co jest korzystne dla zwiększenia wydajności.
  • Jednocześnie technologia ta korzysta z circular ribbon (zaokrąglone połączenie), co skutecznie zapobiega ryzyku pęknięć i innych uszkodzeń
  • Moduł typu N z technologią Hot 2.0 ma wyższą niezawodność oraz niższą LID/LETID (adnotacja tłumacza: LID oznacza degradację spowodowaną przez światło, a LETID oznacza degradację spowodowaną przez światło i podwyższoną temperaturę).
  • Znakomita gwarancja mocy Anti-PID dzięki optymalizacji procesu produkcji i kontroli materiałów.
  • Technologia Tiling Ribbon (TR) z Half cells ma na celu wyeliminowanie szczeliny między komórkami, a co za tym idzie zwiększenie wydajności modułu.
  • 15 lat gwarancji na produkt, 30 lat gwarancji na liniowy ubytek mocy.
  • Certyfikowano na wytrzymałość: obciążenie wiatrem (2400 Pa) i obciążenie śniegiem (5400 Pa).

W przypadku modułów monokrystalicznych Tiger typ N obowiązuje:
  • Degradacja w pierwszym roku wynosi 1,0%, a następnie 0,4% rocznie aż do końca gwarancji na moc, która wynosi 30 lat. Moc rzeczywista na końcu okresu gwarancji nie powinna wynosić poniżej 87,4% mocy nominalnej.

NOWE MODUŁY

Więcej o Tiger Neo N-Type dowiesz się także z tego filmu wprowadzającego w języku angielskim.  

Nowe moduły Jinko Solar N-type teraz dostępne również w Solarity
Moduły typu N nadal stanowią stosunkowo niewielki procent na rynku, jednak sytuacja sugeruje, że w nadchodzącym okresie dojdzie do zmiany. Pod wieloma względami ten typ ma wiele zalet w porównaniu z typem P, jest to np. mniejsza szybkość degradacji oraz dłuższy okres gwarancji. Ponieważ w Solarity intensywnie monitorujemy zapotrzebowanie rynku i aktualne trendy technologiczne, można spodziewać się, że w najbliższych miesiącach w naszych magazynach będą królowały przede wszystkim moduły typu N.
Sprawdź ofertę Jinko Solar w naszym sklepie internetowym.
Jeszcze więcej informacji na temat modułów znajdziesz w webinarium, które zorganizowaliśmy wspólnie z Marcinem Jędrachowiczem z Jinko Solar. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowej pomocy w podjęciu decyzji, nie wahaj się z nami skontaktować.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Solarity Polska

E-mail: sales@solarity.pl

WWW: www.solarity.pl

Tel: +48 798 321 704
Adres:
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa