rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pompa ciepła Hydrolution

Opublikowano: 27.08.2019
image

Pompa ciepła Hydrolution produkcji Mitsubishi Heavy  Industries to kompleksowy, nowoczesny system do grzania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej dla domów. Jego główne zalety to oszczędność energii elektrycznej i znaczna redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Pompa wykorzystuje „bezpłatne” ciepło z otoczenia do wytworzenia komfortowych warunków w obsługiwanych pomieszczeniach i do produkcji ciepłej wody na potrzeby sanitarne i bytowe.
pompa ciepła elektronika


pompa ciepła elektronika

Pompy ciepła powietrze-woda, to kolejny obszar techniki, na którym MHI wykorzystuje swoje zaawansowane technologie dla oszczędności energii, bezpieczeństwa użytkownika i niezawodności systemu. Zapewnia średnio ponad pięciokrotnie wyższą efektywność w porównaniu do tradycyjnych kotłów olejowych lub gazowych.

Wynikające z zastosowania pomp ciepła korzyści, to oszczędność energii, efektywność nawet w niskiej temperaturze otoczenia, zintegrowana konstrukcja oraz możliwość produkcji cwu o temperaturze 58°C (z użyciem grzałki elektrycznej do 65°C).

Dodatkowe funkcje stosowane w rozwiązaniach MHI, to grzałka tacy ociekowej, tryb cichej pracy agregatu oraz możliwość sterowania przez internet.
Hydrolution oferuje dwa rozwiązania pomp:
  • „all-in-one”
  • system „split”

Dowiedz się więcej o pompach ciepła HYDROLUTION

 KONTAKT

Elektronika SA
Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań