rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pipelife: System regulacji Radopress Watt

Opublikowano: 16.05.2022
image

Aby systemy ogrzewania i chłodzenia pracowały niezawodnie, ekonomicznie i zgodnie z zapotrzebowaniem, potrzebny jest system regulacji. Aby dobrać odpowiednie rozwiązanie, należy znać konstrukcję obsługiwanego systemu, parametry sterowanych urządzeń, rodzaj wykonywanych zadań oraz, co nie mniej ważne, oczekiwania użytkownika.Podczas gdy RADOPRESS WATT BASIC i -EASY przeznaczone są dla systemów dla domów jednorodzinnych, RADOPRESS WATT PRO dzięki swojej złożonej technologii i ogromnym możliwościom rozbudowy nadaje się nie tylko dla budynków mieszkalnych, ale również dla budynków użyteczności publicznej.

Rodzaje systemów ogrzewania i chłodzenia RADOPRESS WATT

Radopress Watt Basic
Proste sterowanie zadaniami grzewczymi za pomocą przewodowej lub radiowej transmisji sygnału. Regulator strefowy (skrzynka przyłączeniowa) otwiera lub zamyka obwody na podstawie sygnału z termostatów pokojowych za pomocą siłowników zaworów. Oprócz stref steruje on włączaniem/wyłączaniem kotła i pompy cyrkulacyjnej za pomocą dwóch wyjść beznapięciowych. 


Radopress Watt Easy Idealne rozwiązanie regulacyjne dla parterowych domów jednorodzinnych, odpowiednie do prostych zadań ogrzewania i chłodzenia. Składa się on z dwóch niezależnych systemów. Jeden z nich odpowiada za załączanie i wyłączanie obiegów do pomieszczeń, a drugi za regulację aktualnej temperatury wody grzewczej lub chłodzącej płynącej w obiegach. 


Radopress Watt PRO
System ze swobodnie programowalnym regulatorem do kompleksowych zadań ogrzewania i chłodzenia oraz innych zadań związanych z obsługą budynku. Z przewodową (6-żyłowy kabel alarmowy) transmisją sygnału, pomiar temperatury/wilgotności względnej w pomieszczeniu, kontrola jakości śledzenia punktu rosy, opcjonalnie mobilny zdalny dostęp. Do regulatora dołączony jest program dla systemu grzewczego budynku. Dla pomieszczeń do wyboru są czujniki bez sterowania i wyświetlacza (kombinowany czujnik pokojowy) (T/rH) lub wersje termostatu pokojowego z wyświetlaczem i przyciskami sterującymi (sterownik ścienny przyciskowy, sterownik ścienny dotykowy). W jeden system można wbudować kilka sterowników centralnych, nawet w przypadku złożonych zadań sterowania, w tym sterowania centralnym ogrzewaniem, dzięki czemu można obsłużyć dowolną wielkość zadania sterowania. 


Radopress Watt PRO 2
Najnowocześniejsze systemy sterowania ogrzewaniem/chłodzeniem powierzchniowym są w stanie zapewnić maksymalną wydajność i komfort nawet w warunkach zmiennych w czasie (wilgotność powietrza, temperatura zewnętrzna). Wymaga to możliwości zmiany temperatury czynnika (grzewczego lub chłodniczego) przepływającego w przewodach w dowolnym momencie, co uzyskuje się poprzez zmieszanie w odpowiednich proporcjach zasilania i powrotu
  KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Pipelife Polska

E-mail: zok@pipelife.pl

WWW: www.pipelife.pl

Tel: +48 58 774 88 88
Fax: +48 58 774 88 07
Adres:
Torfowa 4
84-110 Krokowa

Złączki do opraw oświetleniowych
 • Złączki do opraw oświetleniowych

  Seria 224 to doskonały sposób połączenia przewodów jednodrutowych z przewodami linkowymi. Program obejmuje złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych), 2-przewodową złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych z...

 • Świetlówki LED

Katalog Firm

 • Salus Controls

  SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu,…
 • iBros technic

    W branży HVAC działamy już od kilku lat. Zajmujemy się dystry…
  iBros technic
 • Emiter

  Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii i najnowszej technolog…
  Emiter

Artykuły
dodaj+ «»

 

Forum