rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pro-Sun instalacje PV

Opublikowano: 07.11.2014
image

Kompletne instalacje fotowoltaiczne (pod klucz) dla firm i osób fizycznych,służące do produkcji darmowej energii elektrycznej ze słońca. Systemy, są bezobsługowe, nie wymagają żadnej wiedzy specjalistycznej. Elektrownie PV  pracują bezgłośnie, nie emitują żadnych substancji i nie wymagają  przeglądów okresowych ani wymian płynów, etc.
 

Instalacje wykonywane są na dachach płaskich, skośnych, a także na działkach gruntu.
 

Instalacje fotowoltaiczne podłączane są do sieci energetycznej, co umożliwia sprzedaż nadwyżki produkowanej energii (latem), lub dobranie brakującej energii z sieci (zima). Istnieje możliwość wyposażenia instalacji w system magazynowania energii z akumulatorami, co pozwala korzystać z własnej energii także w przypadku awarii sieci.
 

Każda instalacja jest indywidualna i dostosowana do potrzeb  domu lub firmy dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu PV Sol Expert 6.0.
 

W instalacji stosowane są urządzenia renomowanych firm zachodnioeuropejskich z gwarancją producenta do 10 lat.
 

Pro-Sun przygotowuje również  wszelką dokumentację niezbędną do przyłączenia instalacji do sieci energetycznej, na podstawie posiadanych uprawnień UDT Certyfikowanego Instalatora Systemów Fotowoltaicznych.KONTAKT

Pro-Sun
Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań