rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


OknoPlus: Drzwi aluminiowe Reveal

Opublikowano: 20.05.2022
image

Drzwi wejściowe to coś więcej niż niezbędny element budowlany – to prawdziwa wizytówka i strażnik każdego domu. W przypadku pożądanych gości muszą budzić estetyczny zachwyt i godnie zapraszać do wnętrza, zaś dla niechcianych „odwiedzających” powinny stanowić jasne ostrzeżenie, a także trudną do sforsowania barierę.Warto zatem otworzyć się na możliwości, zamknąć na potencjalne zagrożenie i bez wahania zadbać nie tylko o ich wygląd, ale również bezpieczeństwo czy wysokie parametry techniczne. Drzwi aluminiowe Reveal oferują jednak znacznie więcej


Solidne drzwi wejściowe – tu liczą się parametry
Wybierając rozwiązania do wymarzonego domu nie, ma miejsca na kompromisy – zwłaszcza gdy mowa o parametrach, właściwościach, bezpieczeństwie i funkcjonalności. Nowoczesne drzwi Reveal to Ud już od 0,80 W/m2K, Ug na poziomie 0,6 W/m2K, pakiety szybowe o grubości 48 mm, a do tego ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność, a także… zupełnie innowacyjne przekładki termiczne. Zastosowano tu bowiem w standardzie opatentowaną technologię „antybimetal” – wysokiej jakości izolatory redukują ryzyko odkształcenia wywołane różnicą temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku. W efekcie solidne drzwi wejściowe Reveal nie ulegną deformacji i nie przysporzą użytkownikom problemów z wypaczaniem, które prowadzi do trudności w zamykaniu skrzydła oraz jest bezpośrednią przyczyną powstawania niepożądanych nieszczelności. To jedyne tak zaawansowane rozwiązanie na rynku stolarki otworowej. Nowość OknoPlus stoi nie tylko na straży komfortu termicznego, ale i bezpieczeństwa domowników. 3- lub 5-punktowa zasuwnica, możliwość podłączenia silnika z kontrolą dostępu, elektrorygiel, samozamykacz czy kontaktrony – wybór należy do Was! My, chcąc zadbać o Wasz spokojny sen, zaopatrzyliśmy drzwi Reveal w niezawodne bolce antywyważeniowe, co bez wątpienia wyróżnia je na tle konkurencji.


Otwórz się na SMART drzwi na odcisk palca
W przypadku drzwi na miarę XXI wieku liczy się każdy detal – również sposób otwierania, a tu… jest w czym wybierać. Jak zatem otwierać nowoczesne drzwi wejściowe? Na odcisk palca? Za pomocą klawiatury numerycznej? A może dzięki technologii Bluetooth? Rozwiązania jutra? Mamy je już teraz.


Drzwi wejściowe z szybą, doświetleniem, a może całkiem minimalistyczne?
Drzwi wejściowe z doświetleniem Reveal to nie tylko wysoka jakość wykonania, innowacyjne technologie i doskonałe parametry techniczne, ale designerskie wzornictwo, które doskonale uzupełni zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne projekty domów. Jednolitą powierzchnię skrzydła można bez trudu dostosować do indywidualnych wymagań kompozycyjnych. Do wyboru mamy bowiem aplikację ze szczotkowanej stali nierdzewnej, folię drewnopodobną, ozdobne frezowania, a także drzwi wejściowe z szybą, doświetleniem czy wykończenie o kamiennej lub betonowej fakturze. Teraz wystarczy już tylko dobrać pochwyty i długie lata cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem nowoczesnych drzwi Reveal efektywnie i efektownie zarazem.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków