rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Sealection 500 piana otwarto komórkowa

Opublikowano: 08.07.2015
image

SEALECTION® 500 jest otwarto-komórkową, paro-przepuszczalną pianą natryskową, która rozrasta się 120-krotnie w ciągu kilkunastu sekund, izolując powierzchnię i tworząc jednolitą bez-łączeniową, energooszczędną powłokę.


Pianka wypełnia i uszczelnia dokładnie każdą szczelinę, łączenie, szparę oraz pustą przestrzeń, eliminując mostki termiczne. Produkt charakteryzuje się błyskawiczną aplikacją na wszystkie standardowe materiały używane w budownictwie (blacha, beton, drewno, płyta OSB, folia).


Pianka poliuretanowa SEALECTION 500 posiada świetne parametry izolacji termicznej dzięki czemu jej stosowanie stało się niezwykle popularne przy ocieplaniu budynków w USA i innych krajach na całym świecie.


Posiada ona najwyższe właściwości izolacyjne w długim okresie stosowania, nie tworzy przerw i łączeń, a tym samym zapobiega powstawaniu mostków termicznych, umożliwia bezproblemową izolację w trudno dostępnych miejscach i na nietypowych kształtach, jest przyjazna dla środowiska i bezpieczna dla zdrowia, podczas wykonywania prac nie pyli, nie stanowi pożywki dla grzybów i pleśni. Wszystko to powoduje, że izolacja pianką SEALECTION 500 jest izolacją przyszłości. Lista autoryzowanych wykonawców dostępna jest na stronie dystrybutora w Polsce. www.demilec.org
 KONTAKT

Demilec