rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów

Opublikowano: 13.02.2017
image

Dzięki złączkom instalacyjnym z serii 221, przeznaczonym do instalacji elektrycznej, nawet na niewielkiej przestrzeni możliwy jest szybki i bezpieczny montaż przewodów jednodrutowych, linkowych i wielodrutowych w puszkach instalacyjnych: zapewniają to niewielkie wymiary, przezroczysta obudowa, prosta obsługa oraz dwa otwory pomiarowe.Duże ułatwienie w codziennej pracy
Złączki instalacyjne z serii 221nadają się do zastosowania na niewielkiej przestrzeni. Są one wygodne w montażu oraz ułatwiają ewentualną rozbudowę instalacji. Dzięki przezroczystej obudowie można łatwo sprawdzić, czy przewody są prawidłowo umieszczone w zacisku oraz czy są odizolowane na odpowiedniej długości. Dwa łatwo dostępne otwory pomiarowe, jeden od strony płaszczyzny podłączania przewodów oraz drugi, umieszczony po przeciwległej stronie, pozwalają na dokonanie pomiaru nawet przy podłączonych przewodach.
Złączki instalacyjne imponują ułatwioną obsługą: odchylenie i opuszczenie dźwigni otwierającej zacisk jest wreszcie możliwe przy użyciu niewielkiej siły. Zgrubienia na brzegach bocznych ścianek obudowy ułatwiają przytrzymanie podczas montażu przewodów.

 
Jedna złączka – wszystkie rodzaje przewodów
2-, 3- i 5-przewodowe złączki instalacyjne są przeznaczone do montażu przewodów linkowych o przekroju 0,14 – 4 mm2 oraz jedno- i wielodrutowych o przekroju 0,2 – 4 mm2. Tym samym mogą być wykorzystywane do łączenia różnych typów i przekrojów przewodów. Zastosowanie cynowanych szyn prądowych zapewnia niezawodne i gazoszczelne połączenie.
Złączki te przeznaczone są do prądu nominalnego maksymalnie 32 A/450 V i mogą być stosowane w temperaturze dopuszczalnej długotrwale 105 °C, zarówno do małych, jak i dużych odbiorów. Certyfikaty ENEC oraz UL potwierdzają dopuszczenie serii 221 do zastosowania na światowych rynkach.


Dostępne w hurtowniach na terenie całego kraju.


Więcej informacji: http://www.wago.com/221/pl/KONTAKT

WAGO ELWAG
Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań