rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


BauderLIQUITEC PU

Opublikowano: 15.11.2018
image

Łatwy dlatego, ponieważ przy tym systemie odpada mieszanie i prawidłowe dozowanie komponentów. BauderLIQUITEC PU jest 1-komponentowym systemem płynnych tworzyw sztucznych, który może być nanoszony bezpośrednio z wiadra. Tworzywo w pojemniku może zostać zamknięte i zastosowane później do wykonywania dalszych detali. W zamkniętym pojemniku BauderLIQUITEC PU jest przydatny do użycia przez wiele miesięcy. Przy nanoszeniu tworzywo sztuczne twardnieje powoli pod wpływem powietrza, przez co pozostaje wystarczająco dużo czasu do dokładnego zaizolowania detali.

Jednokomponentowy system płynnych tworzyw sztucznych BauderLIQUITEC PU Detal umożliwia pewną i prostą hydroizolację skomplikowanych miejsc przeniknięć przez dach i obszarów połączeń. Wyprodukowane na bazie poliuretanu płynne tworzywo sztuczne nadaje się znakomicie do połączenia ułożonej na płaszczyźnie hydroizolacji (papy lub membrany) z miejscami przeniknięć przez dach oraz miejscami wywinięć.

Decydującym kryterium przy zastosowaniu różnych materiałów hydroizolacyjnych na dachu jest wzajemna zgodność między nimi. System płynnych tworzyw sztucznych BauderLIQUITEC PU Detal jest perfekcyjnie dopasowany do każdej hydroizolacji w postaci pap bitumicznych lub membran z tworzyw sztucznych.

Przy 1-komponentowym systemie BauderLIQUITEC PU Detal nie ma konieczności wcześniejszego mieszania. Taki sposób montażu powoduje dużą oszczędność czasu i ekonomiczność. W zamkniętym wiadrze tworzywo nie twardnieje i może być stosowane wielokrotnie przez wiele miesięcy.

Do tego BauderLIQUITEC PU Detal nie zawiera rozpuszczalników, co z jednej strony powoduje, że nie posiada intensywnego zapachu, a z drugiej strony ułatwia składowanie. BauderLIQUITEC PU nie stanowi substancji niebezpiecznej, jedynie musi być składowany w temperaturach powyżej +5°C.
 

Obszary zastosowań:

Detale oraz miejsca przeniknięć przez dach
 

Zalety systemu

  • łatwy w obsłudze
  • gotowy do użycia, komponenty nie muszą być mieszane
  • brak konieczności gruntowania na większości podłoży, takich jak np. papy bitumiczne pokryte łupkiem, beton/jastrych, metal, drewno itd.
  • nie zawiera rozpuszczalników i nie posiada intensywnego zapachu
  • nie zawiera substancji niebezpiecznych
  • możliwość zamykania pojemnika w celu dalszego zastosowania
  • możliwość montażu także przy wysokich temperaturach
  • stabilność przy promieniowaniu UV
  • odporność na alkaliaKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Bauder Polska

E-mail: info@bauder.pl

WWW: www.bauder.pl

Tel: +48 61 88 57 900
Fax: +48 61 82 07 201
Adres:
Kutrzeby 16 G lok. 141
61-719 Poznań