rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Ags: Konsole z powłoką antykorozyjną Magnelis®

Opublikowano: 24.05.2022
image

Konsole pasywne ze stali czarnej S320 GD z powłoką metaliczną Magnelis® to najbardziej konkurencyjne rozwiązanie na rynku konsol – zarówno pod kątem jakościowym jak i kosztowym.


Znakomity skład chemiczny powłoki antykorozyjnej zapewnia najwyższy poziom ochrony powierzchni i krawędzi cięcia, w nawet najbardziej agresywnych warunkach środowiskowych do klasy korozyjnej środowiska C5! Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie konsol AGS i zastosowaniu w nich dodatkowych otworów konsole charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych budynku i zniwelowanie występowania punktowych mostków termicznych. Wykazują zgodność z alkaicznymi materiałami budowlanymi, takimi jak beton czy zaprawa murarską.


Konsole elewacyjne AGS zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zastosowanie pod elewacją dowolnego ocieplenia – bez względu na jego gęstość. Łączniki budowlane AGS ograniczają w znaczny sposób przewodzenie zimna w głąb budynku.


Rozwiązania charakteryzują się poprawkami od punktowych mostków termicznych na poziomie U=0,002 W/m2*K dla konsol wiatrowych oraz U=0,006 W/m2*K dla konsol nośnych. Firma AGS produkuje również konsole do elewacji wentylowanych o wymiarach niestandardowych, dostosowanych do konkretnego projektu i oczekiwań Klienta.
W związku ze wzrostem cen aluminium konsole aluminiowe stały się drogie, poznaj ceny konsol z powłoką antykorozyjną pod elewacje wentylowane.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Ags Sp. z o.o.

E-mail: biuro@ags.org.pl

WWW: www.ags.org.pl

Tel: + 48 24 235 40 79
Adres:
ul. Kleszczowa 18
02-485 Warszawa

Artykuły
dodaj+ «»

Forum