rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Selena: Cienkowarstwowa Zaprawa Murarska w Piance Tytan Professional

image

Cienkowarstwowa zaprawa murarska Tytan Professional w piance to prawdziwa rewolucja na rynku budowlanym. Pianka do murowania stosowana do spojenia cegieł pozwala na osiągnięcie takiego samego efektu, jak przy zastosowaniu tradycyjnej zaprawy cementowo-wapiennej, bez konieczności wcześniejszego przygotowywania składników.
Decyzja o użyciu zaprawy w piance pozwala kilka razy skrócić czas budowy. Pianka do murowania w porównaniu z tradycyjną zaprawą wiąże materiał błyskawicznie, już po pięciu minutach widoczne są pierwsze efekty. 
Nakładanie zaprawy cienkowarstwowej przebiega w bardzo prosty sposób, bez konieczności używania narzędzi, niezbędnych przy zastosowaniu zaprawy cementowo-wapiennej. Zaprawę w piance aplikuje się bezpośrednio na cegły, a następnie układa się na niej kolejną warstwę. Można stosować ją w niskich temperaturach -- do -5°C, co pozwala na znaczne wydłużenie sezonu murarskiego. Cienkowarstwowa zaprawa murarska Tytan Professional dzięki swoim właściwościom eliminuje mostki termiczne, pozwalając w ten sposób osiągnąć efekt bardzo dobrej izolacji.

Dowiedz się więcej o naszych produktach na stronie www.tytan.plKONTAKT

Selena

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet