rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Filmy promocyjne: rss

1 2 3 4 5
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Realizacja Systemu Rynny Ukrytej KROP – domy energooszczędne
Jak budować Eko? Czym wyróżniają się domy energooszczędne oraz jaki system rynnowy najlepiej oddaje charakter nowoczesnej architektury? O tym i o wielu innych aspektach współczesnego budownictwa, rozmawialiśmy z właścicielem firmy zajmującej się budową domów energooszczędnych.
Okna SILENCE. Nowy produkt naszej firmy
Okna PASSIV-LINE PLUS w wersji SILENCE to najnowszy produkt fimry AdamS. Zapewnia on skuteczną izolacyjność akustyczną pomieszczeń.
Hydrofor Wilo-Isar BOOST5 stabilne ciśnienie w Twoim domu
Wilo-Isar BOOST5 to system podwyższający ciśnienie do zastosowań mieszkaniowych, nadający się do pompowania czystej, nieagresywnej wody wolnej od zawieszonych ciał stałych.
Wilo Rain 1 kompaktowy system wykorzystania wody deszczowej
Wilo-Rain to kompleksowa centrala deszczowa, zgodna z normami PN-EN 1717 i DIN 1989 (PN-EN 806). Zwarta budowa i wszechstronna możliwość połączeń hydraulicznych pozwalają na łatwe i szybkie wykonanie instalacji lub wymiany. Komfortową i niezawodną obsługę zapewnia ponadto intuicyjny, dotykowy panel obsługi w połączeniu z wieloma inteligentnymi funkcjami, do których należy program do samoczynnego zabezpieczenia.
Nowość! Wilo-Star-Z NOVA T cyrkulacyjna pompa ze sterowaniem temperaturowym i czasowym
Pompa cyrkulacyjna do ciepłej wody użytkowej Wilo-Star-Z NOVA T (wersja pompy bezdławnicowej) do zastosowania w budynku jednorodzinnym. Pompa do montażu na rurociągu, silnik synchroniczny odporny na prąd przy zablokowaniu z wysokim rozruchowym momentem obrotowym.
Wilo-Varios PICO-STG uniwersalna pompa zamienna do urządzeń grzewczych
Wilo-Varios PICO-STG Uniwersalna pompa zamienna do urządzeń grzewczych, rozdzielaczy, grup pompowych. Najbardziej kompatybilne rozwiązanie w zakresie pomp zamiennych do urządzeń grzewczych, rozdzielaczy, grup pompowych, dzięki kompaktowej konstrukcji, nowemu trybowi regulacji iPWM oraz nowej funkcji Sync.
Wilo-Stratos PICO pompa premium z 5-cio letnią gwarancją
Pompa o najwyższej sprawności do c.o. teraz z 5-letnią gwarancją producenta oraz z funkcją Dynamic Adapt - dynamicznej regulacji wysokości podnoszenia pozwalającej w ciągu kilkunastu minut na odnalezienie optymalnego punktu pracy w systemie grzewczym, w którym pracuje pompa.
Wilo-Yonos PICO nowy wymiar komfortu domowych pomp obiegowych
Pompa nowej generacji Wilo-Yonos PICO zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu montażu i nastawy przy jednoczesnej minimalizacji nakładu czasu pracy fachowców zajmujących się przygotowaniem instalacji grzewczych. Czynności konieczne podczas montażu zabiorą teraz jeszcze mniej czasu dzięki palecie niezwykle użytecznych funkcji, które pozwolą również na uniknięcie niepotrzebnych wizyt serwisowych podczas eksploatacji systemu. Praca z pompą jeszcze nigdy nie była tak komfortowa!
Jesienna promocja na okna Internorm
Jak produkowany jest styropian? - Fabryki w Polsce
Styropian to powszechnie używany materiał budowlany. Zobaczcie jak wygląda jego produkcja.
www.styropmin.pl
Pan Styropmin prezentuje: Styropian ciężki jak trzeba. Posiadamy Rekomendację Techniczną i Jakości Instytut Techniki Budowlanej.
STYROPMIN produkcja styropianu
Produkcja styropianu
System RAINEO – Reklama
Rozwój cywilizacyjny spowodował, że zwłaszcza w aglomeracjach miejskich, wody deszczowe spływają z utwardzonych szczelnych powierzchni (dachy, ulice, parkingi) bezpośrednio do kanalizacji deszczowej oraz ogólnospławnej. W przypadku doprowadzenia wód opadowych do oczyszczalni prowadzi to do dodatkowego przeciążenia (zmniejszenia sprawności) oraz wzrostu kosztów oczyszczania.
Grzejniki kanałowe REGULUS®-system w domu Pana Dariusza
Informacje na temat konstrukcji i montażu grzejników kanałowych, a także wiele praktycznych porad znajdą Państwo w filmie "Grzejniki kanałowe w domu Pana Dariusza"
Poznaj ekspertów: Systemy ogrzewania
Nakręciliśmy szereg filmów eksperckich dotyczących zastosowań, aby wyjaśnić nasze ujęcie zastosowań i inteligentnych rozwiązań, które stawiają czoła typowym wyzwaniom
Domowy system filtracji RO Aquaphor DWM-101S Morion. Kategoria: filtry do wody.
Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu pokazującego procesy oczyszczania wody jakie zachodzą filtrze DWM-101S Morion. Sprawdź jak możemy ułatwić Ci życie, wprowadzając najnowszą technologię oczyszczania wody.
Filtr do wody, dzbanek filtrujący Aquaphor Amethyst 2,8 l.
AQUAPHOR Amethyst to zgrabny i poręczny dzbanek filtrujący o pojemności 2,8 l. Unikalna ruchoma pokrywka chroni wodę przed kurzem, a wskaźnik zużycia informuje, kiedy należy wymienić wkład.
Jak LG DUALCOOL utrzymuje słodycz na Bliskim Wschodzie
Firma LG przeprowadziła interesujący projekt, dzięki któremu można było przetestować poziom wydajności klimatyzatora ze sprężarką DUALCOOL
Kulisy powstawania filmu o blueSmarcie
Zapraszamy do obejrzenia filmu making of, prezentującego zza kulis prace na planie materiału o elektronicznym systemie dostępu blueSmart firmy Winkhaus, który posiadamy w naszej ofercie.
Domel w nowej siedzibie
Zapraszamy na krótki spacer po nowej siedzibie firmy Domel, mieszczącej się na ulicy Akademickiej 4 w Łomży.
Nowoczesna siedziba firmy Domel z systemem blueSmart
Daikin streamer technology air purifier
Clean air could be defined as having had all the harmful particles and contaminants removed, but Daikin goes beyond this
Prezentacja Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT
Przedstawiamy krótki filmik przedstawiający działanie i główne zalety Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT
Ogrzewanie kościołów - piece akumulacyjne koszty montażu i użytkowania www.elektrocieplo.pl
Ile kosztuje ogrzewanie kościoła piecami akumulacyjnymi? Jakie ogrzewanie wybrać do kościoła? Jak tanio ogrzać kościół?
Galeco - Gala 20 - lecia
GALECO - Uśmiech na deszcz - prezentacja firmy
Galeco - ludzie z pasją, ludzie z wizją...
Galeco - "Dobre, bo POLSKIE"
Galeco - Co można zrobić przez 20 lat?
Galeco - systemy rynnowe
Wykończenie i detale - dom prefabrykowany Truskolasy/Polska 2017
Ten nowoczesny, prefabrykowany dom to efekt pracy Tadeks Fertig Haus.
CANTUS - dachówka płaska najwyższej jakości
Dachówka CANTUS łączy w sobie nowoczesną, prostą formę, najlepszej jakości szlachetne powierzchnie i homogeniczną bryłę
DURATOP PRO - nowa generacja dachówek cementowych
DURATOP PRO to nowa generacja dachówek cementowych, która wyznacza nowy standard na światowym rynku
CREATON Polska - marka najpiękniejszych dachów świata
CREATON Polska należy do międzynarodowego koncernu Etex Group, jednego z największych holdingów działających na rynku materiałów budowlanych
Blachotrapez: Spot reklamowy z Kamilem Glikiem
Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego, który będzie elementem dużej kampanii reklamowej Firmy Blachotrapez, przed meczem Polska-Rumunia
Tiziano najlepszy napęd BFT do bramy garażowej | BFT NAJLEPSZA AUTOMATYKA
Do automatyzacji bram garażowych najlepszy będzie napęd TIZIANO do 600 N. To solidny, prosty i bardzo popularny siłownik do zastosowania przydomowego.
DEIMOS siłownik do bramy przesuwnej | BFT NAJLEPSZA AUTOMATYKA
Do automatyzacji bram przesuwnych, przydomowych i rezydencjalnych najlepsze będą siłowniki z rodziny DEIMOS.
Siłownik do bramy skrzydłowej PHOBOS | BFT NAJLEPSZA AUTOMATYKA
Do bram dwuskrzydłowych firma BFT poleca siłownik PHOBOS (24 V lub 230 V). Prezentujemy kompleksową budowę i wygląd siłownika, centrali sterującej oraz akcesoriów montażowych dołączonych do zestawu.
BFT: Słupki drogowe | BFT NAJLEPSZA AUTOMATYKA
Odpowiadamy z czego wynika przewaga słupka hydraulicznego czy elektromechanicznego nad, szpecącym krajobraz i architekturę, szlabanem. Dodatkowo, nasz ekspert przedstawia wszystkie rodzaje słupków dostępne w ofercie BFT.
Jednostki komercyjne LG
LG Electronics od lat dokłada starań aby dostarczać zarówno klientom indywidualnym, jak i komercyjnym najlepsze z możliwych produktów.
LG w obiekcie Promenady Business Park Wrocław oraz zalety urządzeń Multi V 5
LG jest sprawdzonym partnerem biznesowym. Nasze urządzenia cieszą się zaufaniem i chętnie wybierane są przez deweloperów oraz inwestorów.
LG Multi V 5 – wielka premiera 01.12.2016 Warszawa
1 grudnia 2016 odbyła się polska premiera najnowszego systemu klimatyzacji LG Multi V 5. W nowoczesnych wnętrzach ATM Studio w Warszawie dla ponad 200 Partnerów Biznesowych oraz Pracowników firmy LG Electronics odbył się niesamowity pokaz nowego rozwiązania systemu ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF).
LG Multi V 5. Doskonały system klimatyzacji.
Nowa generacja topowej linii systemów klimatyzacji LG Multi V 5 to innowacyjne rozwiązania pozwalające na jeszcze wydajniejszą pracę urządzeń w każdych warunkach atmosferycznych.
Ogrzewanie z pompą ciepła LG Therma V
Pompy ciepła LG Therma V powietrze-woda z zaawansowaną i przyjazną dla środowiska technologią są idealnym rozwiązaniem w ogrzewaniu.
Niezawodna technologia inverterowa LG
Niezawodna technika inverterowa LG to między innym szybkie chłodzenie, utrzymanie jednostajnej i komfortowej temperatury oraz oszczędność energii.
LG Multi V S
Przedstawiamy system klimatyzacji Multi V S. Jest to kompaktowy produkt , który posiada funkcjonalny boczny wyrzut powietrza (VRF solution). To najnowsza technologia, dzięki której system klimatyzacji staje się jeszcze bardziej wydajny. Zapraszamy na https://www.strefaklimatyzacji.pl/
Rozwiązania klimatyzacyjne od LG
System zarządzania budynkiem Daikin
System zarządzania budynkiem - Mini BMS umożliwiający pełną kontrolę urządzeń Daikin jak również integrację urządzeń innych producentów.
DAIKIN Samoczyszcząca kanałowa jednostka klimatyzacyjna
Samoczyszcząca kanałowa jednostka klimatyzacyjna DAIKIN zapewnia czyste powietrze dla komfortu Twoich gości.
Rekuperator wewnątrzścienny HRU-WALL
Rekuperator HRU-WALL to urządzenie jednorurowe o sprawności odzysku 82%
Rekuperator HRU-WALL cz.1/2
Film zawiera prezentację rekuperatora HRU-WALL firmy ALNOR:
1 2 3 4 5
Następny

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet