rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Żyj wygodniej ze smartCONNECTED. Poznaj nowy, inteligentny system dla domu

image

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa i komfortu życia – to jeden z celów, jaki stawiają przed sobą twórcy rozwiązań typu smart dla domów. Marka WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń, we współpracy z firmą Somfy, światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych, opracowała innowacyjny system do zdalnego sterowania domem i posesją.smartCONNECTED to nowość w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Jest to inteligentny i intuicyjny system umożliwiający sterowanie domem oraz posesją. Dzięki centrali smartCONNECTED Box i zintegrowanej z nią aplikacji mobilnej można zarządzać domowymi urządzeniami oraz monitorować ich stan. System umożliwia zdalne sterowanie m.in. bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami, oknami, furtką czy roletami. Wszystko zdalnie, komfortowo i szybko – wystarczy kilka kliknięć.


Bezpieczeństwo przede wszystkim
System smartCONNECTED umożliwia prowadzenie dwustronnej komunikacji. Z jednej strony za pomocą smartfona można zdalnie zarządzać poszczególnymi elementami domu i np. zamknąć bramę wjazdową lub odsłonić rolety. Z drugiej strony aplikacja na bieżąco wysyła komunikaty informujące np. o próbach wejścia do domu – również tych niechcianych. Aplikacja pozwala także na ustawianie różnego rodzaju scenariuszy zgodnych z codziennym trybem życia użytkownika. Pomaga również zareagować w sytuacjach nieprzewidzianych – gdy dziecko wróci wcześniej ze szkoły lub gdy kurier przywiezie długo wyczekiwaną paczkę, a nikogo nie będzie w domu. Wszystkie te opcje mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale też podniesienie komfortu życia.


Jedno narzędzie – wiele możliwości
Co ważne, system smartCONNECTED to zintegrowane rozwiązanie, które za pomocą jednego narzędzia umożliwia sterowanie wieloma elementami domu. Nie trzeba więc nosić ze sobą kilku kart, pilotów czy kluczy – „centrum dowodzenia” domem znajduje się w smartfonie, który większość osób ma niemal zawsze ze sobą. Każdy z domowników może zainstalować aplikację na swoim urządzeniu i korzystać ze wszystkich możliwości systemu.


Gwarancja jakości od rynkowych liderów
Projekt centrali i aplikacji mobilnej to efekt wieloletniej współpracy pomiędzy marką WIŚNIOWSKI a firmą Somfy, które należą do liderów w swoich branżach i znane są z tworzenia produktów najwyższej jakości. smartCONNECTED to kolejny – po napędzie METRO – produkt powstały w wyniku tej współpracy i sygnowany hasłem WIŚNIOWSKI powered by Somfy. System smartCONNECTED to wygoda, kontrola i bezpieczeństwo w jednym inteligentnym narzędziu.  

 KONTAKT

Wiśniowski

Katalog Firm

 • Salus Controls

  SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu,…
 • iBros technic

    W branży HVAC działamy już od kilku lat. Zajmujemy się dystry…
  iBros technic
 • Flir

  Jesteśmy światowym liderem w projektowaniu, produkcji, a także sprzedaży bard…

Produkty
dodaj+ «»

Forum