rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiśniowski: Bezpieczny dom gdziekolwiek jesteś. Poznaj smartCONNECTED

image

Bezpieczeństwo – to ono zapewnia nam poczucie spokoju, stabilizację i czyni nasze życie bardziej komfortowym. Wszyscy dążymy do tego, by czuć się bezpiecznie i zapewnić to również najbliższym. Dom to miejsce, które bez wątpienia powinno być dla każdego właśnie taką bezpieczną twierdzą. Obecnie dzięki nowoczesnym technologiom możemy zatroszczyć się o bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców również na odległość.



Steruj swoim domem z dowolnego miejsca na Ziemi
smartCONNECTED – to inteligentny i intuicyjny system służący do zdalnego sterowania zarówno domem, jak i posesją. Wszystko to za sprawą centrali smartCONNECTED Box i zintegrowanej z nią aplikacji mobilnej. Za pomocą aplikacji można z każdego miejsca zarządzać urządzeniami domowymi i sprawdzać ich stan. System umożliwia zdalne sterowanie m.in. bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami, oknami, furtką czy roletami.


Podnieś poziom bezpieczeństwa i komfort życia
Nie masz pewności, czy po wyjeździe autem do pracy brama garażowa na pewno się zamknęła? Za pomocą zaledwie kilku kliknięć na smartfonie możesz się upewnić i jeśli zajdzie taka potrzeba, zamknąć bramę. Jesteś na wakacjach i martwisz się, czy ktoś nie próbuje włamać się do Twojego domu? Nie musisz już dzwonić do sąsiada, by po pracy w wolnej chwili zajrzał na Twoją posesję. Aplikacja powiadomi Cię o każdej próbie wejścia do domu – również tej niechcianej. Dzięki systemowi smartCONNECTED zamiast martwić się i zastanawiać, będziesz mieć spokojną głowę i poczujesz się bezpiecznie.


Stwórz inteligentny dom dzięki produktom WIŚNIOWSKI
System smartCONNECTED powstał dzięki naszej współpracy z firmą Somfy – światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych – która już od 25 lat z powodzeniem działa na polskim rynku. Wybierając produkty WIŚNIOWSKI, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości, a łącząc je z centralą smartCONNECTED Box i aplikacją mobilną, tworzysz inteligentny i bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich. Zyskujesz wygodę i funkcjonalność, możesz oszczędzać energię i zdalnie sterować poszczególnymi elementami domu.



Sprawdź system smartCONNECTED i przekonaj się, jak w prosty sposób możesz znacząco podnieść komfort swojego życia.



KONTAKT

Wiśniowski

Katalog Firm

 • Salus Controls

  SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu,…
 • iBros technic

    W branży HVAC działamy już od kilku lat. Zajmujemy się dystry…
  iBros technic
 • Emiter

  Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii i najnowszej technolog…
  Emiter

Produkty
dodaj+ «»

Forum