rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Samsung z nowymi formatami video

image

Samsung prezentuje zupełnie nowy format video tutoriali, które w sposób zabawny, lekki i przystępny odpowiadają na pytania użytkowników dotyczące agd – od wyboru odpowiedniego sprzętu, poprzez jego instalację i użytkowanie aż po konserwację. Za koncepcję i nadzór nad produkcją odpowiada agencja Cheil. Z materiałem użytkownicy mogą zapoznać się za pośrednictwem serwisu Youtube.
Bohaterami produkcji jest młoda para, która dbając o komfort życia we wspólnej przestrzeni stara się jak najlepiej wykorzystać potencjał posiadanych urządzeń agd. Materiały w formie tutoriali są doskonałym źródłem wiedzy, ponieważ w praktyczny sposób przybliżają mechanizmy działania sprzętów, objaśniają technologie, a także pomagają rozwiązać kluczowe problemy z jakimi zmagają się użytkownicy, a wszystko to utrzymane jest w lekkiej i zabawnej konwencji. Całość została podzielona na cykle nawiązujące do trzech kategorii produktowych Samsung.

 

Pranie łatwiejsze niż myślisz
Pralki i suszarki z panelem AI to sposób na szybsze i efektywniejsze pranie. Dzięki sztucznej inteligencji, intuicyjnej obsłudze oraz możliwości współpracy urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia. Co nich wiemy, a czego jeszcze możemy się dowiedzieć? Cykl poświęcony pralkom i suszarkom odpowiada na pytania o wybór odpowiedniego sprzętu, wskazuje korzyści związane z posiadaniem suszarki, a także objaśnia działanie technologii, które umożliwiają skuteczne pranie w niskiej temperaturze, co przekłada się na energooszczędność.

 
 • Inteligentne pralki Samsung z panelem AI Control https://youtu.be/2TIcyxZqy7Q
 • Dlaczego warto mieć suszarkę? https://youtu.be/NayQ5IkpT1I
 • Technologia EcoBubble™ https://youtu.be/p0ixiDmZp0Y
 • Podłączenie pralki – to łatwiejsze niż myślisz! https://youtu.be/m4IhL8OqMUA

Technologie dopasowane do wnętrza
Zaletą nowoczesnych lodówek jest to, że oferując dużą przestrzeń do przechowywania są jednocześnie wyposażone w technologie, które pomagają dłużej zachować doskonałą świeżość produktów. Ponadto, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie wzornictwa, stają się integralną częścią naszych mieszkań. Z tutoriali dowiadujemy się m.in. czym kierować się przy zakupie lodówki, co należy zrobić przed pierwszym uruchomieniem sprzętu, a także zostajemy przeprowadzeni przez proces instalacji lodówki wyposażonej w kostkarkę z podłączeniem do źródła wody.

 
 • Jaką lodówkę wybrać: https://youtu.be/AmuJvqn0rU8
 • Pierwsze uruchomienie lodówki: https://youtu.be/fWdh58qbeKE
 • Lodówki z dystrybutorem wody i kostkarką do lodu: https://youtu.be/pB5TP88UgDo
 • Jak zainstalować lodówkę? https://youtu.be/VhZWLXm-opk

 

Funkcjonalne urządzenia do zabudowy
Urządzenia do zabudowy dają możliwość dowolnej, wręcz nieograniczonej konfiguracji zapewniając wnętrzu nowoczesny, minimalistyczny wygląd, a dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wysoką funkcjonalność. W tym cyklu bohaterowie przeprowadzają nas przez zagadnienia związane z prawidłowym przechowywaniem żywności w lodówce, które służy nie tylko produktom, ale także pozwala zmieścić o wiele więcej. Dużo miejsca poświęcono także odpowiedniej pielęgnacji urządzeń, aby służyły nam jak najlepiej i zachowały wysoką wydajność.
 
 • Jaką płytę grzewczą wybrać? https://youtu.be/uhX0DMRpFsk
 • Jak wyczyścić zmywarkę? https://youtu.be/ONlpkpAcR-A
 • Jak wyczyścić piekarnik: https://youtu.be/1QZC1mzNS6k
 • Jak przechowywać żywność w lodówce i zmieścić więcej? https://youtu.be/oDNCwL97zUo
 

Dzięki nowym formatom video Samsung chce dotrzeć do odbiorców poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które czynią domowe obowiązki przyjemniejszymi, a także chcę lepiej dbać o swoje urządzenia.

 Katalog Firm

 • ModernHome

  Posiada szeroką ofertę paneli słonecznych, akumulatorów, regulator&oac…

Produkty
dodaj+ «»

Forum