rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wybór działki: rss

1 2
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Działka idealna pod budowę domu
Idealna działka pod budowę domu, zakup działki pod budowę domu: Działka pod budowę domu jaka będzie najlepsza?
Powierzchnia zabudowy - jak ją wykorzystać?
Działka: powierzchnia, zabudowa, powierzchnia zabudowy, warunki zabudowy, a także intensywność zabudowy i wskaźnik intensywności zabudowy: Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy, powierzchnia zabudowy, projekt domu, wskaźnik budowlany czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o działce.
Na co Polacy zwracają uwagę przy zakupie nieruchomości?
Funkcjonalność pomieszczeń, wygoda i koszty energii to najważniejsze cechy brane pod uwagę przez Polaków przy przeprowadzce do nowego domu lub mieszkania - wynika z najnowszej edycji raportu „Barometr zdrowych domów". Jednak równie ważne są kwestie związane z jakością powietrza, atrakcyjnością nieruchomości oraz dostępem do światła dziennego czy zielenią wokół domu. Zdrowy dom zyskuje na znaczeniu.
Dom blisko natury. Jak spełniać marzenia i szanować otoczenie
Bywa tak, że otoczenie mocno ogranicza możliwości przy projektowaniu domu. Zdarza się jednak, że nie wpływa to negatywnie na finalny kształt budynku, a wręcz przeciwnie – stanowi źródło inspiracji i pomaga skonkretyzować projekt. Dziś odwiedzimy północną część Polski, by zobaczyć, że szacunek i zrozumienie historii oraz charakteru miejsca to gwarancja pięknej i harmonijnej posesji.
Urządzamy domek na działce – na co zwrócić uwagę?
Lato i wczesna jesień to czas wyjazdów – również do własnych domków letniskowych, w których odpoczywamy od zgiełku miasta.
Jak montować podmurówkę ogrodzeniową ?
Podmurówka ogrodzeniowa to prefabrykowana deska betonowa, która doskonale sprawdza się przy płotach lekkich: z siatki bądź gotowych paneli (metalowych, pcv, drewnianych).
Orientacja domu na działce
Najlepszą działką do budowy domu jest obszar usytuowany na niewielkim wzniesieniu, na jego południowym zboczu, powyżej doliny. Wjazd powinien znajdować się od strony północnej, umożliwiając najkorzystniejszy układ pomieszczeń w domu.
Czy ważna jest orientacja domu względem stron świata?
Najlepszą działką do budowy domu jest obszar usytuowany na niewielkim wzniesieniu, na jego południowym zboczu, powyżej doliny. Wjazd powinien znajdować się od strony północnej, umożliwiając najkorzystniejszy układ pomieszczeń w domu.
Estetyka wykończenia domu i jego otoczenia
Już na etapie planowania budowy domu należy pamiętać o aranżacji jego otoczenia oraz o dopasowaniu szczegółów wykończenia
Zmiany w projekcie gotowym
Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do danej działki i lokalizacji. Warunki klimatyczne, glebowe oraz konstrukcyjne sprawiają, że musimy dokonać niezbędnych zmian. Jak się do tego przygotować?..
1 2
Następny
Odpowiedzialne projektowanie. Jak tworzyć obiekty przyjazne użytkownikom na co dzień i w obliczu ekstremum? Eksperci odpowiadają

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Produkty
dodaj+ «»