rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Lindab: Specjaliści od blach na rąbek stojący polecają system mocowań Bjarnes

image

Bjarnes System to znany na całym świecie producent rozwiązań i narzędzi do montażu pokryć dachowych na rąbek stojący. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą, że firma Bjarnes System jest częścią Grupy Lindab.


Jako specjaliści od blach na rąbek stojący doskonale wiemy, co jest potrzebne i najlepiej usprawnia prace montażowe podczas układania pokryć dachowych na rąbek stojący. System Bjarnes to ergonomiczne i łatwe w użyciu rozwiązania umożliwiające bezpieczną i wydajną pracę, to również najbardziej przyjazne dzisiaj użytkownikowi rozwiązania w zakresie doboru haftr oraz narzędzi do montażu dachów metalowych na rąbek stojący.W naszej ofercie znajdują się haftry stałe i przesuwne (ze stali ocynkowanej i nierdzewnej) do montażu na podłożu z drewna, betonu, płyty warstwowej. Do montażu na dachach z izolacją cieplną polecamy system Krabban: haftry stałe i przesuwne, które są wbijane w wełnę a następnie mocowane do podłoża za pomocą łączników teleskopowych (podłoże stanowić może beton zbrojony, drewno lub strop wykonany z blachy trapezowej). Aby ułatwić i usprawnić pracę wykonawcom firma Bjarnes opracowała również specjalne narzędzia do automatycznego montażu haftr. Clipdriver to szybki i bezpieczny system do podawania haftr, który zawiera do 15 haftr ułożonych na taśmie.


System Bjarnes i jego rozwiązania to oszczędność czasu przeznaczonego na montaż pokryć dachowychKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Lindab

E-mail: kontakt@lindab.com

WWW: www.lindab-polska.pl

Tel: +48 22 250 50 50
Fax: +48 22 250 50 60
Adres:
Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki, Wieruchów

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»