rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Instalacje grzewcze: rss

1 2 3 4 5 6 7
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Instal Panel w energooszczędnym domu
Ciepła podłoga to nie tylko przyjemność i komfort w chłodny dzień. Ogrzewanie podłogowe przyczynia się również do większej oszczędności ciepła, a tym samym energii w domu. Jeśli zatem powiedziało się „A”, dobrze dodać też „B” i zastosować najlepszą izolację termiczną pod podłogą.
Regulus: Jak podwyższyć moc grzejników?
Gdy dysponujemy łatwo sterowalnym źródłem ciepła z dużym zakresem dostępnej mocy grzewczej, takim jak kocioł elektryczny, olejowy czy też gazowy, odpowiedź na zadane pytanie jest prosta: należy podwyższyć temperaturę czynnika grzewczego.
Jak ograniczyć straty ciepła w domu? Sposoby na oszczędność
Zimą rachunki za ogrzewanie mogą stanowić największy wydatek w domowym budżecie. Często „najsłabszym ogniwem”, które decyduje o tym, jak dużo ciepła ucieka z budynku są stare, nieszczelne okna i drzwi zewnętrzne. Jak temu zaradzić? Skutecznym i długofalowym rozwiązaniem jest ich wymiana na nowe wyroby o wysokich parametrach termicznych, wraz z dobrym montażem.
Powietrzne pompy ciepła z fotowoltaiką
Takie dobrze przemyślane hybrydowe rozwiązanie obniży koszty pracy pompy ciepła do absolutnego minimum. Prawidłowo dobrana instalacja PV powinna bowiem praktycznie w całości pokryć zapotrzebowanie energetyczne związane z pracą pompy ciepła.
REGULUS®-SYSTEM- optymalne grzejniki remontowe i do pomp ciepła
Jeśli decydujemy się na wymianę czegokolwiek, to na coś co jest lepsze, bardziej ekonomiczne, funkcjonalne, ładniejsze, a czasem także modne. Pamiętajmy jednak, że moda przemija…
Co wyróżnia grzejniki ścienne i podłogowe kanałowe REGULUS®-system na tle innych grzejników?
Mała masa całkowita – niezbędna do podjęcia funkcji grzania niewielkim nakładem energii startowej. Duża powierzchnia wymiany – warunek sprawnego grzania niskotemperaturowego. Niewątpliwie wysoka sprawność, krótki czas dostępu do ciepła, łatwa kontrola emisji ciepła, a co za tym idzie komfort cieplny, to niższy koszt gospodarowania ciepłem oraz poszanowanie energii.
Grzejnik aluminiowy czy grzejnik stalowy? Przekonaj się sam, który z nich wybrać
Dylemat, towarzyszący zakupowi odpowiedniego grzejnika do domu czy mieszkania, często nurtuje i wywołuje liczne dyskusje. I choć zagadnienie to wydaje się stosunkowo trudne do rozwiązania, odpowiedź wcale nie jest aż tak skomplikowana.
Jaka taryfa dla fotowoltaiki jest najbardziej opłacalna?
Celem każdego właściciela fotowoltaiki jest zamontowanie wydajnej instalacji, a co za tym idzie, ograniczenie rachunków za prąd do minimum.
REGULUSY – grzejniki o wszechstronnym zastosowaniu
Gdy w przeszłości zadano pytanie doradcom pracującym w firmie REGULUS®-system, co stanowiło największą przeszkodę w ich pracy, odpowiedź brzmiała: walka z mitami i przekłamaniami. Mitami były bezrefleksyjnie powtarzane opinie, mające swoje źródła w dawno nieistniejącej rzeczywistości, przekłamaniami stwierdzenia wynikające z niepełnej lub zbyt jednostronnej wiedzy.
Regulus: Grzejniki kanałowe z wentylatorem
Wraz ze wzrostem popularności pomp ciepła oraz innych niskotemperaturowych źródeł ciepła, wyraźnie rośnie zainteresowanie takimi urządzeniami jak grzejniki ścienne z wentylatorem, a także grzejniki kanałowe z wentylatorem. (www.regulus.com.pl/ogrzewanie-kanalowe-canal-vent )
1 2 3 4 5 6 7
Następny