rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dlaczego warto wybrać system sterowania ogrzewaniem Salus iT600 Smart Home?

image

 • Efektywne oszczędności do 35% dzięki kontroli temperatury w każdym pomieszczeniu osobno
 • Możliwość sterowania ogrzewaniem przez Internet
 • Precyzyjne utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach
 • Możliwość adaptacji w istniejących obiektach
 • 10 lat gwarancji (pod warunkiem założenia instalacji przez Autoryzowanego Instalatora firmy Salus Controls)
 • Bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne
 

System iT600 Smart Home wyróżnia współpracę wielu urządzeń w ramach jednego systemu. Swoją funkcjonalność użytkową zawdzięcza regułom OneTouch™. W dowolnie wybranych pomieszczeniach, w których zastosowany jest system iT600 Smart Home, można monitorować to, co się w nich dzieje. Dzięki OneTouch™ użytkownik ma możliwość tworzenia spersonalizowanych reguł pozwalających na sterowanie kilkoma urządzeniami, grupami urządzeń i tworzenie zależności między elementami systemu.  

Najważniejszym elementem SALUS iT600 Smart Home jest bramka Gateway UGE600, która zapewnia komunikację wszystkich urządzeń systemu, znajdujących się w budynku. Pozwala to na pełną kontrolę systemu z dowolnego miejsca na  świecie tylko przy użyciu smartfona, tableta lub komputera. Z jednym Gateway’em można sparować do 100 urządzeń, np. regulatory temperatury, smart plugi czy czujniki otwarcia okien i drzwi.

System iT600 jest serią bezprzewodową, z możliwością adaptacji w istniejących budynkach, z obsługą ogrzewania zarówno podłogowego, jak i grzejnikowego oraz posiadająca darmową aplikację Internetową Salus Smart Home na smartfony czy tablety. Bezprzewodowa komunikacja w iT600 odbywa się dwukierunkowo - sygnał jest nie tylko wysyłany od nadajnika (regulatora VS) do odbiornika, ale dodatkowo odbiornik (np. głowica termostatyczna TRV) wysyła sygnał potwierdzenia jego odebrania. Tym samym informuje o swoim stanie. Dzięki czemu można stwierdzić czy urządzenie faktycznie zostało włączone. Bezpieczeństwo transmisji jest porównywalne z systemami przewodowymi. Wielofunkcyjne regulatory z obrazkowymi menu są bardzo proste w obsłudze, a zarazem posiadają bardzo rozbudowane funkcje. Regulatory wykonane są w dwóch wersjach kolorystycznych (czarne i białe) oraz jako zasilane sieciowo 230V i bateryjnie, co jest świetnym rozwiązaniem przy braku okablowania. Regulatory można konfigurować na dowolne sposoby – jako dobowe, tygodniowe, master, slave. Sterować mogą ogrzewaniem lub chłodzeniem. Indywidualna kontrola temperatury w każdym pomieszczeniu przekładać się będzie na oszczędności. System można w każdej chwili rozbudować o kolejne urządzenia z tej serii. W miarę wzrostu wymagań użytkowników system iT600 jest uzupełniany o nowe urządzenia bezprzewodowe takie jak Smartplugi (inteligentne wtyczki), które pomogą nam sterować urządzeniem wpiętym do gniazdka czy też bezprzewodowe czujniki otwarcia okna pozwalające wyłączyć ogrzewanie, gdy wietrzymy pokój w okresie zimowym. Darmowa aplikacja Salus Smart Home obsługująca urządzenia serii iT600 jest bardzo intuicyjna przy instalacji,  jak i w obsłudze zarówno dla młodszych oraz seniorów. Z poziomu aplikacji możemy zarządzać kilkoma systemami iT600 naraz co jest bardzo dobre w przypadku budynków wielorodzinnych, domów wczasowych czy hoteli. Tworząc reguły i zależności pomiędzy urządzeniami lub stanami urządzeń w aplikacji można stworzyć bazę inteligentnego budynku.

Więcej informacji na www.it600.pl


 KONTAKT

Salus Controls

Katalog Firm

 • Salus Controls

  SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu,…
 • iBros technic

    W branży HVAC działamy już od kilku lat. Zajmujemy się dystry…
  iBros technic
 • Emiter

  Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii i najnowszej technolog…
  Emiter

Produkty
dodaj+ «»

Forum