rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Instalacje odgromowe i p-poż: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Instalacja odgromowa - przepisy i koszty – poradnik
Projektować, montować i zamontować instalację odgromową. Piorunochron. Dlaczego warto zamontować instalację odgromową ?Piorunochron- jego montaż ma chronić od uderzenie pioruna.
Wszechstronna ochrona przed ogniem i dymem – Schüco FireStop
Aluminiowa platforma Schüco FireStop pokazuje, że zaawansowane systemy przeciwpożarowe i dymoszczelne mogą być łatwe w projektowaniu i montażu, zapewniając przy tym perfekcyjny efekt estetyczny. Rozwiązania o klasie odporności ogniowej do 30 i 90 minut cechują się wysoką elastycznością w zakresie projektowania, doposażenia i montażu dzięki innowacyjnej zasadzie konstrukcyjnej.
Jak działa czujnik dymu?
Dom powinien stanowić azyl, w którym czujemy się zaopiekowani i bezpieczni. Niestety coraz częściej generuje on wiele zagrożeń, z którymi trudno walczyć, bez odpowiedniego zabezpieczenia.
Co to jest instalacja odgromowa (LPS) i jakie budynki muszą ją posiadać? Cz. II
Instalacja odgromowa czyli piorunochron : klasa instalacjo odgromowej i jej norma. Instalacja odgromowa chroni obiekty przed skutkami uderzeniem pioruna.
Niebezpieczeństwo pożarowe domów  energooszczędnych i pasywnych oraz metody ich zapobiegania.
Rolą systemów ochrony przeciwpożarowej jest ochrona zdrowia, życia, majątku oraz bezpieczeństwo osób zamieszkujących w domach, obiektach użyteczności publicznej. Systemy pożarowe jak sama nazwa wykazuje służą bezpieczeństwu pożarowemu zarówno w trakcie pożaru jak i jego zapobieganiu.
Co to jest instalacja odgromowa (LPS) i jakie budynki muszą ją posiadać? Cz. I
Domy często zaopatrywane są w tzw. „instalację odgromową”. Co to jednak jest i jakie typy obiektów są zobligowane do jej posiadania? Artykuł daje odpowiedź na te oraz inne pytania.
1
Następny