rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dlaczego warto wybrać rozwiązanie Cold Region 4 (Zoptymalizowane ogrzewanie) firmy Daikin

image

Efektywność

Rozwiązanie Cold Region 4, zaprojektowane dla chłodniejszych klimatów, tworzy komfortowe środowisko wewnątrz pomieszczeń, zachowując równocześnie doskonałe oceny w zakresie efektywności energetycznej, aż do klasy A+++.

 

Niezawodność

Aby zapewnić bezproblemową pracę układu ogrzewania, nawet w temperaturach tak niskich jak -25°C, gama produktów Cold Region 4 oferuje wysokie wydajności grzewcze.

 

Komfort

Użytkując urządzenia z gamy Cold Region 4, nigdy nie będziesz musiał poświęcać komfortu na rzecz efektywności energetycznej dzięki nowej logice kominka.

 

 

 

 

Komfort

 

Scenariusz kominka 

 

 

Systemy Daikin można elastycznie i łatwo zaadoptować do każdego pomieszczenia łącznie z takimi, które są zaopatrzone w dodatkowe źródło ciepła, na przykład kominek. 

 • Pomieszczenia z kominkiem są zazwyczaj cieplejsze i temperatura w nich jest wyższa od oryginalnego ustawienia.
 • Gdy w pomieszczeniu występuje różnica temperatur i używany jest kominek, klimatyzator przełącza się do trybu “tylko wentylator”, aby rozprowadzać ciepło z kominka do innych pomieszczeń.
 • Przepływ powietrza ulega zmniejszaniu w miarę jak temperatura w pomieszczeniu zbliża się do oryginalnego ustawienia. Kiedy temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej nastawy, sprężarka w jednostce uruchomi się ponownie.
 • W razie potrzeby użytkownik może dezaktywować tę funkcję, gdy w pomieszczeniu nie ma kominka. 

 

Trudne do usłyszenia 

 

 

Jednostka zewnętrzna Perfera jest praktycznie niesłyszalna. Urządzenie pracuje tak cicho, że zapominasz o tym, że w ogóle jest.

 

Świeże, zdrowe powietrze i komfortowy jego przepływ 

 

 

Stworzenie zdrowego środowiska w pomieszczeniach jest niezbędne w przypadku regionów o zimniejszym klimacie. Daikin stosuje swoją technologię Flash Steamer oraz filtr Saranet do podnoszenia jakości powietrza w biurze, domu lub sklepie. „Inteligentny czujnik” Daikin kieruje nawiewem powietrza i przełącza system do trybu oszczędzania energii, kiedy w pomieszczeniu nie zostaną wykryte osoby. Wentylator (szybkość i poziom głośności) gwarantuje bezproblemową pracę jednostki.

 

Niezawodność

 

Produkty gamy Cold Region 4 są wyposażone w dodatkowe funkcje, aby redukować narastanie szronu, w tym także udoskonaloną płytę dolną. System potrafi również szybciej usuwać szron, aby uzyskać wyższy komfort i niezawodność.

 

 

Łatwe sterowanie

 

Dysponując aplikacją Daikin Online Controller (Sterownik online), możesz tworzyć harmonogramy, zarządzać i monitorować swój system ogrzewania z dowolnego miejsca.

 

Dostępna jest także aplikacja Daikin Online Controller jako wbudowana funkcja w Twojej jednostce Daikin (opcjonalnie).

 

 

Łatwa instalacja

 

Daikin Cold Region 4 oferuje bogatą gamę systemów w klasach energetycznych aż do A+++, zoptymalizowanych do każdego środowiska.

Gama ta oferuje również szybki i łatwy proces instalacji, który obejmuje: 

 • Rozszerzona instalacja rurowa: Ta dłuższa instalacja rurowa została specjalnie zaadoptowana do grubszych ścian budynków w Skandynawii i pomaga wykonawcom prac skrócić czas instalacji 
 • Udoskonalony uchwyt do podnoszenia: Nowo zaprojektowany uchwyt pomaga instalatorom łatwiej przenosić jednostkę zewnętrzną po włożeniu grubych rękawic

 

Powiązane produkty

Perfera

FTXTM-M

>> Dowiedz się więcej

Comfora +

FTXTP-K

>> Dowiedz się więcej

 

 KONTAKT

Daikin

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»