rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Izolacje akustyczne: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyższy komfort i mniejsze koszty. Rozwiązania Armacell dla obiektów wypoczynkowych
Do decydujących czynników przy wyborze hotelu czy SPA z pewnością zaliczamy poziom komfortu odwiedzających. Czy podniesienie jakości obsługi musi dla właścicieli tych obiektów wypoczynkowych oznaczać zwiększenie kosztów?
Przewodnik po termomodernizacji starego domu
Efektywne wykorzystanie energii to jedno z poważniejszych wyzwań, któremu stare domy zazwyczaj nie są w stanie sprostać. W domu jest zimno, rachunki są wysokie, a do tego rośnie świadomość negatywnych skutków dla środowiska. To wszystko sprawia, że właściciele decydują się na przeprowadzenie termomodernizacji.
Hałas – jak wpływa na człowieka i jak z nim walczyć?
Otacza nas praktycznie w każdej sferze życia – w aucie, komunikacji miejskiej, szkole, pracy, a często nawet i w domu – hałas. Jak zapewnić sobie komfort akustyczny? Firma KRISPOL na podstawie raportu „Polska w decybelach”* przygotowanego przez stowarzyszenie Komfort Ciszy i markę Saint-Gobain – wyjaśnia.
Styropian i ogrzewanie podłogowe? Duet idealny
Niewidoczne, zdrowsze i bardziej przyjazne. Zalety ogrzewania podłogowego można długo wymieniać. Nie chcemy z niego rezygnować i nie musimy. Obecne technologie ocieplania podłóg styropianem doskonale współpracują z popularną „podłogówką”.
Przyjemne zakupy, czyli dlaczego izolacja akustyczna galerii handlowych jest ważna
Polacy wracają do odwiedzin w galeriach handlowych po kilku miesiącach zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa. Badania pokazują, że centra handlowe są ważnym elementem codziennego życia i nie przeszkadzają temu nawet obowiązki sanitarne. Komfort zakupów, oprócz poczucia bezpieczeństwa, jest zatem istotny i oczekiwany.
Styropian podkładowy do izolacji parkingu
Nieustający ruch ludzi i samochodów. I tak codziennie. Wielopoziomowe, publiczne parkingi, te w blokach lub galeriach handlowych wymagają specjalnych i wytrzymałych materiałów budowlanych. Dotyczy to także styropianu. Izolacja musi być zatem zrobiona z przeznaczonego pod duże obciążenia styropianu podkładowego.
Wyciszenie w centrum miasta
Kroki, stukanie, uderzenia. Zna to każdy mieszkaniec bloku. To tzw. dźwięki uderzeniowe, powstające i przenoszące się wewnątrz budynku. Wydaje się, że w budownictwie mieszkaniowym trudno ich uniknąć, są jednak rozwiązania, które mogą znacząco ograniczyć ich słyszalność.
Ciepła podłoga na długie lata
Oszczędność energii, optymalny dla naszego samopoczucia rozkład temperatury w pomieszczeniu, brak unoszącego się kurzu. To tylko niektóre z zalet ogrzewania podłogowego. Nie dziwi zatem popularność tego rozwiązania. Jednak by służyło nam przez długi czas, warto zainwestować w przemyślany projekt i materiały wysokiej jakości.
Jak na dobre możemy odizolować się od problemu smogu?
Chociaż do zimy pozostało jeszcze trochę czasu, problem smogu powraca do polskich miast.
Izolacja dla pokoleń  – wełna mineralna zachowuje właściwości nawet przez 55 lat
Dom to inwestycja długofalowa, gdyż z reguły nie budujemy go tylko z myślą o sobie, ale również o swoich dzieciach czy wnukach.
Ocieplasz garaż? Teraz ujdzie Ci to na sucho
Ochrona przeciwpożarowa, lepsza akustyka, łatwiejszy montaż w każdych warunkach atmosferycznych oraz korzyści finansowe – to tylko niektóre aspekty wynikające z zastosowania nowego rozwiązania do izolacji sufitów na sucho w garażach i pomieszczeniach technicznych. Stropmax 31 – wełna mineralna z doskonałą lambdą –
Trwałość wełny mineralnej na podstawie badań stowarzyszenia Eurima
Zastosowanie odpowiednich materiałów termoizolacyjnych ma duży wpływ na trwałość, bezpieczeństwo oraz estetykę w budownictwie.
Thermistar – technologia stworzona dla wełny mineralnej marki Isover
Innowacyjna technologia 7-krotnej kompresji pozwala marce ISOVER tworzyć produkty o wyjątkowych właściwości termoizolacyjnych oraz użytkowych.
ISOVER: Podłoga pływająca – izolacja krok po kroku
Przyjemna akustyka to jeden z czynników wpływający na komfort pomieszczeń.
Izolacja akustyczna Sealection 500
Wewnętrzna izolacja akustyczna to wyzwanie stawiane nowoczesnym budynkom. Odseparowanie hałasu, czy też ulicznego zgiełku to istotny element podwyższający komfort naszego życia.
1
Następny