rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Hydroizolacje: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Prysznic z odpływem liniowym – jak wykonać hydroizolację?
Montaż prysznica bez brodzika, z odpływem liniowym zyskuje coraz więcej zwolenników. Sprawdza się dobrze nawet w niewielkich pomieszczeniach i pozwala na stworzenie funkcjonalnej, estetycznej przestrzeni kąpielowej. Przy zastosowaniu tego rozwiązania ważna jest odpowiednia hydroizolacja połączeń, w tym miejsc styku ściany z podłożem. Jak wykonać skuteczne uszczelnienie łazienki? Pomogą w tym taśmy na bazie butylu.
Czym jest hydroizolacja ?
Hydroizolacja fundamentów czym jest hydroizolacja?. Jak sprawdzić dobrą hydroizolacje łazienki
Ocieplenie garażu styropianem
Garaż połączony z domem to najwygodniejsze rozwiązanie. Ciężkich zakupów nie trzeba nosić daleko, bo często tylko jedne drzwi dzielą nas od przedpokoju czy kuchni. A gdy leje deszcz lub pada śnieg z samochodu do domu przechodzimy suchą stopą. Tego rodzaju pomieszczenie w bryle budynku ma jednak znaczący wpływ na gospodarkę ciepłem całości. I o tym trzeba pamiętać.
Wiosna – czas na termomodernizację
Niespodziewanie mroźny luty zastopował budowy i remonty. Już za chwilę ruszą jednak na nowo. Marzec to ostatni dzwonek, by dobrze zaplanować prace na najlepszy okres do wykonania ocieplenia domu, czyli na wiosnę. Dodatkowy „obowiązek” w tym roku to sprawdzenie nowych wymogów dotyczących energooszczędności budynków.
Skuteczna hydroizolacja łazienki
Zalany sufit u sąsiada oraz wykwity grzybów i pleśni na ścianach to scenariusz, jakiego chce uniknąć każdy właściciel mieszkania. Rozwiązaniem, które pomoże ograniczyć ryzyko wystąpienia tego typu problemów jest wykonanie hydroizolacji łazienki. Skuteczną barierę dla wody oraz wilgoci stanowią taśmy na bazie butylu.
Idealna izolacja przeciwwodna. Kiedy i jaka?
Dowiesz się, czytając artykuł.
Korzyści hybrydy dla rynku izolacji
Połączenie najlepszych cech dwóch rozwiązań w jedno, w celu uzyskania maksymalnych korzyści, to główny cel każdej hybrydy.
Technologia białej wanny
Zabezpieczenie hydroizolacyjne budynku to bezwzględny wymóg, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektu.
Termomodernizacja obiektów inwentarskich
Kiedy w gospodarstwach rolnych kończy się sezon prac polowych, warto odpowiednio zaplanować przygotowania do zimy.
Hydroizolacja fundamentu
Solidne zabezpieczenie budynku przed działaniem wody przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania przez długie lata. Mury wymagają ochrony zarówno przed wodą opadową, jak i tą bardziej destrukcyjną - gruntową.
1
Następny