rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Praca i kariera: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie
Jak zdobyć odpowiednie uprawnienia?
Co pomaga studentowi w znalezieniu pracy?
Często okazuje się, że po ukończonych studiach, nie jest łatwo znaleźć wymarzoną pracę w branży instalacyjnej. Pracodawcy często wymagają od potencjalnego pracownika szeregu umiejętności, które niekoniecznie poparte są wiedzą teoretyczną uzyskaną na uczelni. Istnieją też inne sposoby, które są zazwyczaj wymagane, a także wyróżniają i podnoszą wartość studentów na rynku pracy. Takie właśnie sposoby chciałbym opisać w tym artykule.
Jaki rodzaj pracy najbardziej interesuje absolwenta uczelni technicznych?
Od tego, jaki rodzaj pracy chcielibyśmy wykonywać zależy nasza przyszłość. Oczywiście można się przebranżowić, lecz jeżeli znajdziemy już pracę, która nam odpowiada, to nie chcemy jej zmieniać. Przy takim wyborze, studentów uczelni technicznych czeka ciężki orzech do zgryzienia. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić kilka ścieżek związanych z branżą klimatyzacyjną, wentylacyjną, chłodniczą oraz grzewczą, jakie może wybrać student.
Co należy zrobić, aby otrzymać uprawnienia budowlane?
Każdego, kto wiąże swoją przyszłość z branżą budowlaną czeka długa droga do sukcesów zawodowych. Zgodnie z prawem, aby sprawować samodzielne funkcje budowlane, należy posiadać obowiązkowe uprawnienia budowlane. Osoby studiujące kierunki, po których takie uprawnienia można zdobyć, muszą być świadomi tego, że posiadanie wykształcenia to tylko pierwszy krok do sukcesu. W artykule tym, chcielibyśmy przedstawić ogólny pogląd na to, co należy zrobić, aby osiągnąć ten sukces.
1
Następny
Dofinansowanie z Urzędów Pracy
Czy warto jechać na Erasmusa?

Forum