rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Zobacz "Polskie Miasta Przyszłości 2050" - rozmowy o życiu miast za 30 lat

image

Jest już dostępna online pierwsza z cyklu rozmów o kształcie i funkcjonowaniu polskich miast za 3 dekady. Serię spotkań prowadzi znany z radiowej Trójki redaktor Dariusz Bugalski, a pierwszym rozmówcą jest znany architekt Przemo Łukasik. Polskie Miasta Przyszłości 2050 to projekt badawczy Grupy Saint-Gobain zrealizowany we współpracy z Towarzystwem Studiów nad Przyszłością.

 Jak będą wyglądały polskie miasta za 30 lat?
Polskie Miasta Przyszłości 2050 to cykl rozmów z wybitnymi architektami, naukowcami i biznesmenami w ramach projektu Saint-Gobain Polskie Miasta Przyszłości 2050.  Rozmowy w ramach cyklu wywiadów rozpoczynających projekt prowadzi red. Dariusz Bugalski, były wieloletni dziennikarz radiowej Trójki, twórca podcastu K3. Goście programu prezentując różne punkty widzenia i przez pryzmat własnych doświadczeń profesjonalnych dyskutują o tym, w jakich przestrzeniach będziemy pracować, uczyć się i mieszkać za 30 lat, poruszają również kwestie komunikacji w miastach przyszłości oraz roli przyrody w życiu ich mieszkańców. Pierwsza odsłona serii to rozmowa z Przemo Łukasikiem, współzałożycielem pracowni architektonicznej medusagroup, której zespół zaprojektował m.in. wyrastające tuż przy katowickim Spodku wieżowce .KTW, warszawską Akademia Highschool czy Halę Koszyki.Co jeszcze zobaczymy w serii Polskie Miasta Przyszłości 2050?

Wśród rozmówców znajdują się mi.in. architekci Natalia Paszkowska (WWAA), prof. Zbigniew Karaczun (SGGW), Maciej Wójcik (TDJ Estate), czy Mateusz Figaszewski (Solaris), a pierwszy odcinek jest już dostępny na stronie projektu badawczego Grupy Saint-Gobain we współpracy z Towarzystwem Studiów nad Przyszłością.

Więcej o projekcie można dowiedzieć się odwiedzając poświęconą mu stronę internetową https://www.saint-gobain.pl/polskie-miasta-przyszlosci-2050 . Tam też co 2 tygodnie będą się pojawiały kolejne wywiady publikowane także w kanałach społecznościowych Grupy Saint-Gobain oraz partnerów projektu.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Weber

E-mail: doradcy.techniczni@saint-gobain.com

WWW: www.pl.weber

Tel: +48 800 163 121
Adres:
Cybernetyki 9
02-677 Warszawa

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»