rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Salon CZASNAOKNA.PL dołączył do sieci salonów KRISHOME

image

 

Firma KRISPOL nieustannie rozwija swoją Sieć Salonów KRISHOME. Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju dla swoich lokalnych biznesów i razem z KRISPOL chce budować swoje salony. To efekt przyjętej strategii spółki skoncentrowanej na tworzeniu salonów oferujących pełną obsługę inwestycji w zakresie stolarki otworowej. Na mapie salonów pojawił się kolejny punkt, tym razem zlokalizowany we Wrocławiu. Uroczyste otwarcie Salonu CZASNAOKNA.PL odbyło się 14 stycznia.

    


Scentralizowany sposób zakupu kompletu stolarki otworowej do domu zyskuje z roku na rok. Nowoczesny inwestor szuka jakości, funkcjonalności, stylu, ale również oszczędności czasu. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych i uciążliwych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę posprzedażową w postaci corocznych przeglądów. Pełna obsługa inwestycji w zakresie stolarki otworowej przypadła do gustu nie tylko budującym, ale również firmom, które poszukują stabilnego konceptu biznesowego.
 -Obecna sytuacja w kraju i na świecie nie wstrzymała budowlanych planów, zyskał jednak koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć salonów KRISHOME to odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Wiemy, że dla wielu Klientów okres budowy domu kojarzy się z nieustannym stresem. Chcemy, aby moment wyboru stolarki otworowej do swojego domu wspominali pozytywnie. Jestem przekonany, że Inwestorzy, którzy zaufają salonowi CZASNAOKNA.PL, będą zadowoleni ze swojego wyboru – komentuje obecny na otwarciu salonu Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL.
 -Za nami otwarcie kolejnego salonu prezentującego cały wachlarz produktów KRISPOL. Nowy salon KRISHOME znajduje się na ulicy Aleja Architektów 4c we Wrocławiu. Na mapie Wrocławia to już drugi punkt oferujący komplet stolarki KRISPOL. To doskonałe miejsce nie tylko dla Inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji – dodaje Hanna Bagrowska, Opiekun Sieci Sprzedaży KRISHOME.
Salon CZASNAOKNA.PL to kolejny pomarańczowy punkt na mapie Polski. Stabilny producent i pewna marka, jednolity system gwarancyjny, a także możliwość zakupu kompletu inteligentnej stolarki dla domu w jednym miejscu, to dla Inwestorów gwarancja spokoju, a także zapewnienie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowanych przestrzeni. KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krispol

E-mail: biuro@krispol.pl

WWW: www.krispol.pl

Tel: +48 61 662 41 00
Fax: +48 61 436 76 48
Adres:
Michała Strzykały 4
62-300 Września

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»