rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Przygotuj się na BLACK FRIDAY z KRISPOL

image

Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej, która spełni Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania. Bez wątpienia zależy Ci również na optymalizacji ceny wybieranych produktów.Wielkimi krokami zbliża się BLACK FRIDAY, podczas którego kupisz stolarkę otworową od renomowanego producenta z gwarantowanym, najwyższym w tym roku rabatem. Przygotuj się. W jaki sposób?
Wykonaj cztery proste kroki.


Krok 1: Odwiedź stronę internetową producenta
Wybór jest naprawdę szeroki – po prostu wejdź na stronę i rozejrzyj się! Dowiedz się więcej o naszych produktach, sprawdź galerię inspiracji i znajdź najbliższy salon KRISHOME lub salon partnerski, w którym zamówisz produkty marki KRISPOL.
Sprawdź: https://krispol.pl/salony/

Krok 2: Skontaktuj się z salonem lokalnym salonem
Kolejnym ważnym krokiem jest kontakt z salonem sprzedaży – im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Pamiętaj, że promocja będzie obowiązywała wyłącznie w BLACK FRIDAY, czyli 26 listopada, jednak rozmowę o potrzebach Twojej inwestycji, czy wstępne pomiary na budowie powinieneś załatwić z Doradcą Techniczno-Handlowym z wyprzedzeniem. Dzięki temu, wybrane elementy stolarki będą spersonalizowane i zadowolą Cię zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i niezwykłą estetyką, spójną z designem Twojej inwestycji.

Krok 3: Umów pomiar na budowie
To element, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skonfrontować Twoje oczekiwania z budowlaną rzeczywistością. Ponadto wykonanie profesjonalnego pomiaru minimalizuje ryzyko niedopasowania zamówionej stolarki i ewentualnych niedogodności podczas jej użytkowania w przyszłości.

Krok 4: Sfinalizuj zamówienie
26 listopada skorzystaj z najwyższego rabatu w tym roku na stolarkę KRISPOL. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, pozostało tylko podpisać umowę z Punktem Sprzedaży.
BLACK FRIDAY - odliczaj razem z nami na stronie: https://krispol.pl/black-friday-2021/

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krispol

E-mail: biuro@krispol.pl

WWW: www.krispol.pl

Tel: +48 61 662 41 00
Fax: +48 61 436 76 48
Adres:
Michała Strzykały 4
62-300 Września

Targi Expobud w Gliwicach
Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»