rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Urządzenia: rss

1 2 3 4 5 6 ... 13
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Temperatury w górę, ceny w dół! Rusza wakacyjna promocja OknoPlus
W czasach, w których koszty materiałów budowlanych i surowców rosną każdego dnia, dobre wiadomości dla konsumentów są na wagę złota. OknoPlus wychodzi naprzeciw tym, którzy właśnie budują lub remontują domy i wraz z nadejściem lipca obniża ceny swoich rozwiązań. Rabat jest znaczący – producent oferuje zniżkę 42% na wszystkie produktu ze swojej oferty.
Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań
Marzysz o zmianach na wiosnę? Chcesz odnowić dom lub zakończyć jego budowę? Szukasz komfortowej, niezawodnej, trwałej bramy garażowej i drzwi, które dopasujesz idealnie do swoich potrzeb? Jeszcze do końca maja firma Hörmann oferuje wiele produktów stolarki budowlanej w niezmiennej, promocyjnej cenie.
Liga Graczy 2022. Bonus już na starcie
Właśnie ruszyła kolejna, już czwarta edycja programu lojalnościowego LG
II edycja konkursu "Twój dom w obiektywie". Wygraj 1 000 zł!
Słyszałeś o wielkim konkursie fotograficznym od Blachotrapez, ale nie zdążyłeś wziąć w nim udziału? Nic straconego, wracamy ponownie! To już II EDYCJA KONKURSU „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”. Liczymy, że będzie równie wyjątkowa. To jak, dacie się porwać radości płynącej z fotografii? Czekamy na Wasze zgłoszenia – zdjęcia domów z pokryciami: Trend, Estima, lub Enigma do 8 maja. W puli do zgarnięcia 10 000 zł.
Dab Pumps: Wygraj wyjazd do Włoch
Rejestruj pompy z serii Esybox Line. Użytkownicy, kórzy w czasie promocji zgłoszą najwiekszą ilość pomp typoszeregu ESYBOX LINE, mają szansę wygrać wyjazd do Włoch i odwiedzić fabrykę DAB Pumps położoną w pieknej i zielonej Toskanii.
Internorm: Każda 3. szyba gratis
W cenie okien dwuszybowych otrzymujesz okna trzyszybowe, a dodatkowo okna wyposażone są w specjalne oszklenie ECLAZ®, które gwarantuje jeszcze wyższą przepuszczalność energii słonecznej, neutralność kolorystyczną, a także świetną izolacyjność cieplną.
Mamy metrów od Wuja! Kup dach w kolorze RAL 7016 i zgarnij polar Blachotrapez
Wujo potwierdza – czegoś takiego jeszcze nie widział, a widział już wiele. Magazyny Blachotrapez pękają w szwach. Miliony metrów w najmodniejszym kolorze sezonu RAL 7016 czekają na swoich nabywców. Nie czekaj i kup dach już dziś. Do zgarnięcia nagrody – niebieski polar Blachotrapez. Wujo płakał jak przymierzał – z zachwytu oczywiście.
KRISPOL radzi: Tej wiosny kieruj się Gwarancją Spokoju
Wiosna jest idealnym momentem, aby wznowić prace na budowie i ostatecznie zamknąć stan surowy. Tym razem radość z budowy wymarzonego domu zakłóca obawa o niestabilną sytuację na rynku i wszechobecne podwyżki. Jak doprowadzić proces budowy do końca i zmieścić się w założonym budżecie?
Promocja Walentynkowa od Gree
Wybierając pakiet “2 w 1” otrzymujesz dwa nawilżacze Mystic White i Mystic Dark w cenie jednego za 369 PLN. Zadbaj o komfortowe powietrze już teraz.
Gree: Postaw na Versati III – zyskaj potrójnie
Już teraz rusza wyjątkowa edycja Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Tym razem, pierwszy raz w jego dotychczasowej historii, poświęcony został innowacyjnym pompom ciepła Versati III, których oferta w tym sezonie jest rozbudowana o nowe, większe wydajności.
1 2 3 4 5 6 ... 13
Następny
Wiedza o tym, w czym tkwi źródło problemów
Gree: Szkolenie autoryzacyjne pompy ciepła

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»