rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 53
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
ALUPROF z tytułem Championa Roku i Budowlanej Marki Roku 2022
Aluprof, wiodący dostawca systemów aluminiowych w Europie, otrzymał dwie prestiżowe nagrody w kategoriach materiałów budowlanych: Złoty Champion Roku 2022 oraz Złota Budowlana Marka Roku. Firma po raz kolejny znajduje się w czołówce w niezależnym rankingu tworzonym na podstawie wskazań wykonawców.
Musimy przygotować się na przyszłość
Na arenie międzynarodowej nasilają się działania zmierzające do jak najszybszego osiągnięcia neutralności klimatycznej. Francja jest obecnie pionierem w tej dziedzinie i zaostrza przepisy dotyczące nowych budynków.
Świat technologii Schüco w nowym centrum powitalnym
Nowo otwarte Schüco Welcome Forum na terenie siedziby firmy w Bielefeld dostarcza kompleksowego wglądu w najnowocześniejsze rozwiązania marki Schüco. nia.
Schüco Budowlaną Marką Roku 2022
Gala wręczenia nagród w XVIII plebiscycie Budowlana Marka Roku już za nami. Coroczne badania ankietowe przeprowadzane wśród wykonawców pozwalają wyłonić marki, które są przez nich najczęściej wybierane i oceniane jako najlepsze pod względem jakości.
FCOM: Ile farby termoizolacyjnej potrzebujesz? Dowiedz się dzięki kalkulatorowi
Kilka dni temu na swojej stronie internetowej firma FCOM, producent farb termoizolacyjnych, upubliczniła kalkulator. Umożliwi on wyliczenie, ile powłoki termoizolacyjnej kupić, żeby wystarczyło do realizacji projektu.
KRISPOL z tytułem Budowlana Marka Roku 2022 w kategorii Bramy Garażowe i wyróżnieniem w kategorii Okna Pionowe
W ramach XVIII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz kolejny wyłoniono marki budowlane, które wyróżniają się najlepszą jakością i cieszą się największym uznaniem w oczach wykonawców. Marka KRISPOL została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku w kategorii Bram Garażowych i wyróżnieniem w kategorii Okna Pionowe.
Knauf Insulation: Podsumowanie Konferencji Fali Renowacji
Podczas Konferencji Fali Renowacji, która odbyła się 2 czerwca 2022 roku, zaprezentowano raport "Skuteczne programy wsparcia kompleksowej modernizacji energetycznej budynków”.
Firma AIB wyróżniona na XII Kongresie Stolarki Polskiej statuetką z okazji jubileuszu 30-lecia
Dwunasta odsłona Kongresu Stolarki Polskiej już za nami. Ważną częścią wydarzenia była uroczysta wieczorna Gala, podczas której wręczone zostały branżowe nagrody i wyróżnienia.
Aluprof zmienia się dla Ciebie! – poznaj nasz nowy serwis sunprotect.aluprof.com
Jako firma z ugruntowanym doświadczeniem na rynkach międzynarodowych wiemy, jak ważny jest rozwój. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dostosować nasze działania do najnowszych trendów i jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.
Blachotrapez z nagrodą EUROPEAN ECONOMIC AWARD
Międzynarodowe Forum Gospodarcze już za nami. Podczas wydarzenia organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Blachotrapez został wyróżniony nagrodą gospodarczą „EUROPEAN ECONOMIC AWARD”. Tytuł przyznano za wkład w rozwój innowacji, pionierskie projekty oraz dotychczasowe sukcesy spółki.
Blachy Pruszyński z odznaczeniem Konsumencki Lider Jakości 2022
Projekt Konsumencki Lider Jakości skupia się na przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych w całej Polsce. Na podstawie badań konsumenckich wyłania te firmy, które wyróżniają się ze względu na jakość swoich produktów i usług.
Arbet Liderem Jakości 2022
Fabryka Arbet została Liderem Jakości zdobywając brązowy medal Konsumencki, jako Super Marka 2022.
AIB Partnerem XII Kongresu Stolarki Polskiej
Wielkimi krokami zbliża się dwunasta odsłona najważniejszego wydarzenia w branży stolarki budowlanej – Kongresu Stolarki Polskiej, którego Partnerem została po raz kolejny firma AIB. Przedsiębiorstwo, które w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia działalności, jest prekursorem w zakresie innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa i wdrożyło w ostatnim czasie nowe technologi
System MB-Skyline Type R od Aluprof z nagrodą Stol Archi 2022
Innowacyjne drzwi przesuwne z ukrytą ramą MB-Skyline Type R od Aluprof nagrodzono kolejnym branżowym wyróżnieniem. System został doceniony w konkursie StolArchi 2022, zdobywając nagrodę główną w kategorii Forma.
Arbet: Podsumowanie VIII Międzynarodowej Konferencji ETICS
Kolejna Konferencja ETICS dobiegła końca, ponad sześćdziesiąt lat stosowania ETICS jednoznacznie pokazało, że jest to dobre rozwiązanie w różnych warunkach klimatycznych.
Arbet z Kulturą partnerem Filmoniada 2022
Każda edycja ma swój motyw przewodni – a ten tegoroczny jest szczególnie ważny dla jednego z partnerów akcji, czyli Fabryki Styropianu ARBET.
FCOM: Na popularnej platformie zakupowej
Firma FCOM - producent farby termoizolacyjnej postanowiła udostępnić cały swój produktów na platformie zakupowej Allegro.
Modne kolory okien 2022 – jaki kolor okien do nowoczesnego domu i mieszkania wybrać?
Kolorystyka okien nie jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, na jaką zwraca się uwagę przy ich wyborze. Prawda czy mit? Zdecydowanie prawda – ważniejsze wydają się m.in. parametry techniczne – np. współczynnik przenikania ciepła, zakres tłumienia dźwięków, czy stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji. Nie oznacza to jednak, że względy estetyczne mogą odejść w zapomnienie.
Knauf Insulation: Otwarcie zakładu recyklingu w Belgii
Knauf Insulation toruje drogę do nowej usługi recyklingu dla branży budowlanej i rozbiórkowej.
Arbet Team po raz kolejny rusza z pomocą
Drużyna Arbet Team pędzi z pomocą Agacie Augusiak kręcąc 600-kilometrowy maraton pomocy rowerowej.
Semicon partnerem Konferencji dla projektantów #ProjektowaniELEKTRYCZNIE
Firma Semicon parterem głównym I edycji Konferencji dla projektantów #ProjektowaniELEKTRYCZNE organizowanej jest przez Fronius Polska.
Aktualizacja certyfikatów ATG Benor dla drzwi i przegród przeciwpożarowych Aluprof
Instytut UBAtc wydał dwie aktualizację aprobat technicznych dla systemu drzwi i przegród przeciwpożarowych MB-78EI.
Blizzard nagrodzony na gali TOPBuilder 2022
TopBuildery rozdane. Blizzard produkt marki Solid Steel wyróżniony prestiżową statuetką w kategorii „Nowość na rynku 2022”. To już XIV edycja konkursu organizowanego przez Redakcję i Radę Naukową Buildera.
Firma Adams wyróżniona w EkoProdukcie VIP
Pierwsza edycja EkoProdukt VIP, odbywająca się w ramach 31. Konwentu Stolarki VIP, miała na celu promocję i propagowanie najlepszych ekologicznych rozwiązań -najlepsze okna, drzwi, bramy i osłony.
Joniec inwestuje w odnawialne źródła energii
Fotowoltaika to proces produkcji energii elektrycznej z darmowego i niewyczerpalnego źródła energii - promieniowania słonecznego.
Blachotrapez i Fundacja "Ja też mam marzenia" - kontynuują współpracę
Blachotrapez i Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia'' przedłużyły umowę, w ramach której firma z Rabki- Zdroju, wspiera dziecięce sportowe marzenia! Blachotrapez został Głównym Sponsorem Międzynarodowych Turniejów już w ubiegłym roku, teraz umowa została przedłużona. Na naszej sportowej liście: Turniej Sokolika, STEEL CUP oraz Bellsport CUP.
ISOVER nagrodzony złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2022. Już po raz 11.
W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, marka ISOVER po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję rynkową.
Dwie statuetki TopBuilder 2022 dla marek ISOVER, RIGIPS, WEBER
Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn Builder, nagrodziła statuetkami system ociepleń ETICS weber.therm WM, który jest wspólnym rozwiązaniem marek ISOVER i WEBER oraz płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS 4PRO Fire+ typ DF.
Wystawa Grzegorza Funke "Indie" wspierana przez Arbet z kulturą
Już 29 kwietnia ARBET z kulturą zaprasza na wystawę Grzegorza Funke „Indie”. Ekspozycję gościć będzie u siebie Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.
Top Builder 2022 za zestaw wyrobów z Kasetonów Ściennych firmy Blachy Pruszyński
Prestiżowa nagroda miesięcznika Builder trafiła ponownie w nasze ręce. Statuetka przyznana została stalowym systemom kasetonów PRUSZYŃSKI do zastosowania jako okładziny ścienne. Kasetony ścienne to nie jest nowość – w ofercie Blachy Pruszyński figuruje już od ponad 15 lat.
Joniec: Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników
W dniach 21-22 kwietnia b.r. w siedzibie firmy JONIEC® odbyło się profesjonalne szkolenie, którego celem było ugruntowanie już posiadanej wiedzy oraz weryfikacja dotychczasowych umiejętności. Założeniem szkolenia było wyposażenie pracowników biura handlowego w nowe zasoby z zakresu profesjonalnej obsługi klienta z elementami technik i metod sprzedażowych uwzględniających specyfikę branży, w której pracujemy.
Aluprof partnerem strategicznym XXVIII spotkania Forum 100
26 kwietnia odbyła się kolejna, XXVIII już edycja spotkania managerów w branży stolarki – Forum 100. Partnerem strategicznym wydarzenia, organizowanego przez Centrum Analiz Branżowych, był Aluprof SA.
Designerska przestrzeń coworkingowa
Nowoczesny budynek biurowy LUI House wzniesiony w samym centrum miasta Herford zwraca uwagę potencjalnych najemców nie tylko nowoczesną przestrzenią biurową, lecz także wysoką efektywnością energetyczną. Do realizacji obiektu użyto wysoko izolowanych aluminiowych systemów okiennych, drzwiowych, przesuwnych i fasadowych Schüco.
KRISPOL rozszerza ofertę o drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design
Drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design to nowoczesne, solidne rozwiązanie dla domów otwartych na naturę i złoty środek pomiędzy rozwiązaniami podnoszono-przesuwnymi HST, a uchylno-przesuwnymi PSK. Nowość łączy w sobie zalety obu systemów, oferując również wyjątkową szczelność i wysoki poziom komfortu obsługi. Duże przeszklenia pozwalają natomiast wypełnić wnętrze naturalnym światłem, a tym samym integrują je z otoczeniem budynku.
Grupa MTP: Targi GreenPower i Instalacje 2022
Targi branży grzewczej i OZE w Poznaniu rozpoczęte -najnowsze technologie na rynku.
Innowacje w grzejniku? Hydroniczność dzięki wsparciu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W tym roku marka KFA Armatura świętuje swoje setne urodziny. Wydawać by się mogło, że w tak podeszłym wieku nie ma się już sił na zmiany i rozwój. Nic bardziej mylnego! Okrągły jubileusz to doskonały moment na innowacje.
Aluprof z 3 statuetkami TopBuilder 2022
Kolejny sukces Aluprof! Dostawca nowoczesnych systemów aluminiowych został właśnie nagrodzony aż trzema statuetkami TopBuilder 2022 w kategorii Produkt.
Grupa MTP: Złote Medale MTP przyznane produktom z branży OZE
Jury konkursowe przyznało Złote Medale Grupy MTP najbardziej prestiżowym produktom targów GREENPOWER.
Nowoczesna stolarka w strategii renowacji budynków
Rewitalizacja istniejącego budynku to zdecydowanie bardziej ekologiczne rozwiązanie niż budowa nowego obiektu. Taka idea przyświecała twórcom krajowej Długoterminowej Strategii Renowacji Budynków (DSRB). Plan zakłada poprawę efektywności energetycznej budynków, a co za tym idzie – jakości powietrza, komfortu użytkowników oraz spadku emisji CO2. Innowacyjna ślusarka aluminiowa Aluprof doskonale wpisuje się w ten trend.
Sieć Salonów KRISHOME z mocną rekomendacją i tytułem TOPBuilder 2022
Autorski przepis KRISPOL na Gwarancję Spokoju, czyli zakup kompletu stolarki od jednego producenta, został wyróżniony tytułem TOPBuilder 2022. To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.
Lindab poszerza ofertę blachodachówek modułowych
Lindab Costa to najnowszy model blachodachówki modułowej dostępny w ofercie firmy Lindab. To ponadczasowy produkt o harmonijnym kształcie, wykonany z najwyższej jakości szwedzkiej stali, który posiada aż 50 lat gwarancji.
Finał kampanii społecznej #Lepiej Bez Smogu
Dobiegła końca kolejna edycja kampanii społecznej #Lepiej Bez Smogu. Celem jej działań była popularyzacja korzyści dla inwestorów z rządowego programu „Czyste Powietrze” oraz edukacja na tematy związane z odpowiednią termomodernizacją domów, walką o lepszą jakość środowiska i czyste powietrze.
Rusza IV edycja konkursu Obiekt Roku w systemach Aluprof
Ruszyła IV edycja międzynarodowego konkursu Obiekt Roku w Systemach Aluprof – jednego z najważniejszych wydarzeń branży architektonicznej w Polsce. Po raz kolejny profesjonalne jury wybierze najciekawsze realizacje powstałe z wykorzystaniem systemów Aluprof.
Dni otwarte z Izodom2000
Masz już projekt swojego wymarzonego domu? Nadal szukasz odpowiedniej technologii do jego budowy?
Rawlplug na targach sieci PHD
Firma Rawlplug podczas targów sieci PHD, które odbyły się w Łodzi 11 marca 2022 r. zaprezentowała swoją aktualną ofertę.
Maksymalne dofinansowanie w programie „Mój prąd” to 20,5tys.zł – zobaczą jak wykorzystać pełną kwotę
W piątek 15 kwietnia 2022 rozpoczął się nabór do kolejnej edycji programu „Mój Prąd”. Tym razem program został skierowany dla prosumentów u których system rozliczania został zmieniony na nowy net biling.
Blachotrapez nagrodzony na gali „Liderzy Przyszłości i Firmy Rodzinne”
Za nami wielkie emocje i uroczysta gala „Liderzy Przyszłości i Firmy Rodzinne”, której organizatorem był CEOWORLD Magazine, pod patronatem Forbes. Podczas wydarzenia firma Blachotrapez otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Lider Biznesu” za wyróżniającą się działalność na polskim rynku.
Nowy kolor systemów rynnowych KROP PVC
System rynnowy w kolorze BIAŁYM (RAL 9010) już dostępny w dwóch najpopularniejszych rozmiarach KROP PVC 100/90 oraz 130/90.
Dom zeroemisyjny z Arbetem
Pierwszym projektem domu zeroemisyjnego z Arbetem jest twórca koncepcji Maciej Sempiński, który zrealizował przodowniczy projekt w Koźminie Wielkopolskim.
Drzwi przesuwne Schüco najczęściej polecane
Drzwi przesuwne Schüco zostały w tym roku uhonorowane aż dwoma nagrodami w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego: Złotym Laurem Konsumenta i Laurem Konsumenta Grand Prix. Prestiżowe wyróżnienia są przyznawane co roku na podstawie głosów oddawanych przez konsumentów, dzięki czemu stanowią wiarygodny miernik popularności marek i produktów w danej kategorii.
1 2 3 4 5 6 ... 53
Następny
Atum: Kurs certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z elektryką

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»