rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 132
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
KRISPOL dołącza do grona „Przyjaciół UNICEF”
Na osobach tworzących biznes spoczywa odpowiedzialność na wielu płaszczyznach – za pracowników, Partnerów Handlowych, satysfakcję i bezpieczeństwo inwestorów.
Kalendarz adwentowy od SWISSPACER
Kalendarz adwentowy to tradycja, która istnieje od XIX wieku i umila nam wszystkim przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
Lider Rynku Stolarki 2021 dla firmy WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI została nagrodzona tytułem Lider Rynku Stolarki 2021 w kategorii BRAMY. Nagroda ta, to podsumowanie tegorocznych wysiłków europejskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz dowód, że firmowa strategia rozwoju się sprawdza.
Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021 – Aluprof z trzynastym podwójnym tytułem Lidera Rynku i awansem w rankingu Top Marka
Za nami jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń, czyli Ogólnopolskie Forum Stolarki Jesień 2021 – w tym roku już po raz drugi w formie online.
Wyróżnienie „OSOBOWOŚĆ DEKADY” dla Prezesa Blachotrapezu
Indywidualne wyróżnienie przyznawane przez magazyn Osobowości i Sukcesy z okazji jubileuszu 10-lecia, otrzymał Rafał Michalski. Prezes Grupy Blachotrapez z tytułem „Osobowość Dekady”.
Podłogi ISOVER i WEBER w Centrum Nauki Kopernik
Nabierają tempa prace związane z budową interdyscyplinarnego centrum badawczo-rozwojowego Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie - zostały dostarczone materiały ISOVER i WEBER, które posłużyły do wykończenia wnętrz budynku.
Portowe miasto Gdynia: Yacht Park kreuje nową panoramę miasta
Połączenie unikalnej lokalizacji, historycznego tła i nowoczesnej architektury wyróżnia Gdynię. W postindustrialnej części centrum miasta, która wcześniej była częściowo zamknięta jako obszar portowy, obecnie w ramach rewitalizacji nabrzeża powstał luksusowy kompleks mieszkaniowy o nazwie Yacht Park.
Regulator stałego przepływu RPMC-K nowy produkt w ofercie Lindab
Lindab wprowadził do oferty rozwiązań ICS Indoor Climate Solutions nowy regulator stałego przepływu. Regulator RPMC-K jest listopadową premierą zaprezentowaną w ramach comiesięcznego cyklu "Premiery Lindab 2021".
Gerda i Grenton: integracja i sterowanie z jednej aplikacji
Gerda, lider rynku zabezpieczeń, nawiązała współpracę z firmą Grenton, wiodącym polskim producentem systemu smart home. Integracja zamka tedee powered by Gerda z Systemem Smart Home Grenton poszerza ekosystem inteligentnych rozwiązań. Teraz klienci mogą zdalnie sterować zamkiem tedee używając także aplikacji myGrenton.
.KTW II - bryła, która budzi emocje
Centrum Katowic pięknieje i frapuje. Wyzwaniem dla architektów projektujących dla tej części miasta jest sąsiedztwo dwóch ikon modernistycznego budownictwa: obchodzącego właśnie 50 urodziny Spodka i cieszącej oko odnowioną fasadą Superjednostki. Pracownia Medusa Group stanęła na wysokości zadania: wznoszący się nad płaszczyzną Ronda kompleks ciekawi i ekscytuje.
Lindab i SSAB jednoczą siły dla produkcji stali wolnej od paliw kopalnych
SSAB i Lindab robią kolejny krok milowy w kierunku zrównoważonego rozwoju i redukcji emisji CO2. We wspólnym komunikacie ogłoszono, iż od 2026 roku firma SSAB jeden ze światowych liderów na rynku produkcji stali będzie dostarczać firmie Lindab wysokiej jakości stal do produkcji systemów wentylacyjnych i produktów budowlanych, która produkowana będzie bez udziału paliw kopalnych.
Blachotrapez z tytułem Symbol Rozwoju Biznesu 2021
Blachotrapez dołączył do prestiżowego grona uczestników XI edycji programu Symbol 2021. Kapituła nagrodziła firmę tytułem Symbol Rozwoju Biznesu 2021! Wyróżnienie zostało przyznane za innowacyjność, imponujący rozwój firmy oraz najwyższą jakość na rynku.
Sukces Saint-Gobain Construction Products Polska: tytuł Kreatora Budownictwa Roku w 3 kategoriach
Za nami finał projektu Kreator Budownictwa Roku 2021. Tegoroczna edycja konkursu okazała się szczęśliwa dla Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Kapituła przyznała nam prestiżowe wyróżnienie we wszystkich kategoriach: osoba, firma i produkt. Kreator Polskiego Budownictwa 2021 - laureaci
W 2021 roku mija 30 lat działalności Firmy JONIEC®
Mieczysław Joniec, w ciągu 30 lat, zmienił małą rodzinną firmę w nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 200 osób.
Circle Wood House – dom wkomponowany w las, las wkomponowany w dom
Czy rozległą bryłę budynku o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych da się wtopić w leśne otoczenie strzelistych sosen, by nie zakłócała zastanej harmonii natury? Odpowiedzią na to pytanie jest Circle Wood House – rezydencja zaprojektowana przez biuro Mobius Architekci, w której wykorzystano nowoczesną stolarkę aluminiową firmy Aluprof.
Joniec: "Magiczne pudełko na prezent świąteczny"
Kolejny raz zorganizowaliśmy dla Stowarzyszenia REMEDIUM z Tymbarku konkurs na prace plastyczne, które są inspiracją do stworzenia projektu firmowej bożonarodzeniowej kartki świątecznej.
Isover: Nowa edycja „Lepiej bez smogu”!
Pod hasłem „Radość bierze się z powietrza!” rozpoczynamy jesienną odsłonę kampanii społecznej wspierającej rządowe programy na rzecz termomodernizacji. Kampania jest kontynuacją działań promujących ideę termoizolacji w kontekście walki o jakość środowiska i czyste powietrze, ale tym razem z wykorzystaniem systemowych rozwiązań ISOVER, RIGIPS i WEBER.
Wiśniowski: Konkurs fotograficzny
Masz dom z produktami firmy WIŚNIOWSKI? Zrób zdjęcie i wygraj voucher do Heron Live Hotel*****
Każde działanie ma znaczenie. Aluprof działa na rzecz czystego powietrza i zachęca do tego innych
Każdego roku jesienią i zimą Polska bije niechlubne rekordy pod względem jakości powietrza. Smog to wciąż nierozwiązany problem, stanowiący zagrożenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale nawet życia. Dlatego też kilkanaście lat temu Fundacja Ekologiczna ARKA ustanowiła 14. listopada Dniem Czystego Powietrza, który ma uświadamiać społeczeństwo, jak ważne jest to, czym oddychamy i co możemy zrobić, by zadbać o nasze wspólne dobro.
Biurowiec inspirowany naturą
Nowa siedziba holenderskiego banku Triodos Bank to neutralny energetycznie biurowiec zbudowany z materiałów w pełni nadających się do recyklingu. Spektakularne połączenie konstrukcji z naturalnego drewna i energooszczędnej aluminiowej fasady sprawia, że obiekt ten wyznacza światowe standardy w zrównoważonym budownictwie zamkniętego obiegu, w którym wszystkie materiały mogą być wykorzystane powtórnie.
1 2 3 4 5 6 ... 132
Następny
Gree: Szkolenie autoryzacyjne GMV Online

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»