rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 261
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Termo Organika zakupiła firmę Majster-Pol
Termo Organika objęła 100% udziałów w przedsiębiorstwie Majster-Pol produkującym materiały do systemów ociepleń m.in. tynki, farby, grunty, kleje
Sześć nowych salonów dołączyło do Sieci KRISHOME
Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju dla swoich lokalnych biznesów i razem z niezawodnym producentem chce budować swoje salony. Tegoroczna jesień jest niezwykle pracowita – nagrodzona Laurem Klienta Sieć Salonów KRISHOME rozbudowuje się o kolejne punkty na mapie Polski.
Spotkanie z cyklu „Future Builders”: Zbigniew Maćków namawia do zagęszczania miast
„Koszalin ma powierzchnię większą od Paryża, ale to w Paryżu chce się mieszkać” twierdzi Zbigniew Maćków w ramach „Future Builders” – międzynarodowego cyklu wywiadów z opiniotwórczymi architektami na temat wyzwań stojących przed współczesną architekturą i urbanistyką. Spotkanie odbyło się 7. października.
Arbet: Stowarzyszenie Solidarni „Plus” w Wandzinie Lodołamaczem 2021
Od wielu lat FS ARBET wspiera Stowarzyszenie Solidarni „Plus” w Wandzinie. ARBET jako jeden z pierwszych podaje dalej informację, że Stowarzyszenie zostało nagrodzone tytułem Lodołamacza 2021.
Akademia Eksperta KRISPOL szkoli w całej Polsce
Wrzesień to czas sprzyjający nauce. Dzieci wracają do szkoły, a dorośli chętniej podejmują się szkoleń podnoszących ich kompetencje zawodowe. W tym miesiącu odbywa się także wiele branżowych wydarzeń. Akademia Eksperta KRISPOL również wykorzystała ten czas na aktywne szkolenie partnerów handlowych.
Blachotrapez z tytułem Superbrands 2021
Podczas XV edycji Superbrands firma Blachotrapez została wyróżniona tytułem „Superbrands 2021” za stabilną pozycję rynkową, innowacyjność, najwyższą jakość́ produktów i usług. Firma plasuje się na wysokiej pozycji w zestawieniu najsilniejszych marek na danym rynku.
Trendy okienne 2021 - 2022: jakie kolory są modne?
Z nadejściem nowej pory roku moda pokazuje odmienione – subtelnie lub nieco mocniej – oblicze. A jej zmienny charakter odbija się w każdej sferze życia, gdzie wydźwięk wizualny ma znaczenie. Świat wnętrzarski bywa wyjątkowo czuły na modowe metamorfozy. Aktualne trendy, np. kolorystyczne, odbijają się nie tylko w lustrach, ale też w... oknach. Co jest na topie w okiennej modzie? Wie to OknoPlus.
Prezes Rafał Michalski nagrodzony tytułem "Tygrys Biznesu 2021"
Statuetkę „Tygrys Biznesu” przyznawaną przez redakcję magazynu za wybitne osiągnięcia w zakresie budowania firmy i wartościowe tworzenie marki otrzymał Rafał Michalski – Prezes Grupy Blachotrapez.
Debata o zielonej transformacji w miastach
Walka z konsekwencjami kryzysu klimatycznego w dużej mierze spoczywa na samorządach lokalnych, które są odpowiedzialne za wdrożenie ok. 90% działań adaptacyjnych do zmiany klimatu i 70% działań łagodzących zmiany klimatu. Jak na poziomie lokalnym efektywnie wdrażać finansowe narzędzia odbudowy gospodarczej na bazie paktów na rzecz zmian klimatycznych?
Future Builders – Przemo Łukasik: „Wierzę w człowieka”
Architekturę przyszłości musi cechować odpowiedzialność, pragmatyzm i umiar. To główna myśl drugiego spotkania z cyklu Future Builders. W rozmowie dr Piotra Żabickiego z Przemo Łukasikiem – założycielem biura Medusa Group, poruszone zostały tematy środowiskowe, społeczne, ekonomiczne i… filozoficzne.
1 2 3 4 5 6 ... 261
Następny
Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»