rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

Vikking zatrudni Regionalnego Managera Sprzedaży

P.W. VIKKING KTS - producent innowacyjnej stolarki otworowej z 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku w segmencie premium. Produkujemy energooszczędne drzwi kompozytowe i okna REAL WOOD o unikalnych parametrach użytkowych, technicznych i estetycznych. Nasze wyroby dystrybuujemy w sieci autoryzowanych salonów sprzedaży, prowadzonych przez zewnętrzne podmioty na terenie całej Polski oraz ponad 18 państw na całym świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży na terenie południowej Polski

Jeżeli jesteś kreatywny, poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w segmencie wyrobów premium i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się zespole-zapraszamy do współpracy.

Oczekujemy:
  • gotowości do pracy terenowej w odległości do 300 km od miejsca zamieszkania;
  • doświadczenia w branży stolarki otworowej;
  • sumienności, pracowitości, umiejętności organizowania czasu pracy oraz kreatywności;
  • wysokiej kultury osobistej i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Powierzymy obowiązki:
  • obsługi i rozwoju sieci dystrybucyjnej;
  • prowadzenia negocjacji handlowych i zawierania umów;
  • monitoringu otoczenia rynkowego;
  • szkoleń produktowych i serwisowych dla personelu partnerów handlowych;
  • realizacji planów sprzedażowych;
  • dbałości o pozytywny wizerunek firmy oraz oferowanych wyrobów.

Oferujemy:
  • długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (dopuszczamy inną formułę);
  • stałe wynagrodzenie z premią motywacyjną;
  • narzędzia pracy stosownie do zakresu obowiązków;
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: centrum@vikking.eu  (List motywacyjny i CV wraz z oczekiwaniami finansowymi)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2014, poz. 1182 ze zm.)”.

Adres e-mail: centrum@vikking.eu

KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Vikking KTS

E-mail: marketing@vikking.eu

WWW: www.vikking.eu

Tel: +48 83 342 26 11
Adres:
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

KRISPOL mówi: „Rock Your Business” i zabiera właścicieli Salonów KRISHOME i kluczowych Partnerów na wyjątkowy event
Systherm: Certyfikat dla personelu – szkolenie F-Gazowe

Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

  • Daikin

    Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  • Wobet-Hydret

    Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
    Wobet-Hydret
  • Elektronika SA

    Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…