rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus

image

Za nami pierwszy, szkolny dzwonek, a przed nami… ostatni dzwonek na wymianę okien! Zanim nadejdą ulewne deszcze oraz niskie temperatury, warto wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o swój komfort termiczny oraz niższe rachunki za ogrzewanie. Inwestycja, którą poczynimy teraz, zwróci nam się bowiem z nawiązką – zwłaszcza, że wraz ze spadającymi na jesień liśćmi, spadają ceny produktów OknoPlus.Powiedzieć, że wymiana okien ma ogromne znaczenie dla komfortu przebywania w domu czy mieszkaniu, to jak nie powiedzieć nic. Szczelna stolarka o wyśrubowanych parametrach technicznych i doskonałym wzornictwie to nie tylko gwarancja cieplejszych wnętrz – zarówno w kontekście temperatur, jak i wystroju, który wpływa na atmosferę, ale cały szereg wartości dodanych. Cisza, bezpieczeństwo oraz więcej światła, tak niezbędnego w drugiej połowie roku – to pakiet, który w przypadku okien wysokiej jakości dostajemy gratis. A tej jesieni, dzięki marce OknoPlus, zyskujemy znacznie więcej!


Standardowe rozwiązania w niestandardowych cenach
Designerski format przeszkleń, wysoka energooszczędność, izolacja akustyczna i design, a wszystko ze zniżką sięgającą nawet 40% - brzmi jak idealne rozpoczęcie sezonu? – Tej jesieni przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę. Do 15 października nasze systemy PVC dostępne będą ze zniżką na poziomie 40%, zaś rozwiązania aluminiowe – 38%. Jeśli do całej umowy dodamy pakiety ECLAZ, rabat wyniesie aż 40% - podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. To doskonała okazja, by spełnić marzenie o wyposażeniu domu we flagowe rozwiązania producenta m.in. w okna Reveal, Morlite, czy Genesis, a także systemy przesuwne i drzwi zewnętrzne.


Ale to nie wszystko…
Czy może być jeszcze bezpieczniej?
Może, a nawet będzie ponieważ OknoPlus oferuje roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł. Co obejmuje oferowany pakiet? Pokrycie kosztów na wypadek stłuczenia, pęknięcia lub rozbicia. – Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór konstrukcji ALU, dodanie do zamówienia PVC aluminiowych konstrukcji przesuwnych, zakup okna narożnego całoszklanego lub konstrukcji FIX o wadze minimum 100 kg- dodaje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.


Promocja trwa do 15 października tego roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

W Rankingu Budowlana Marka Roku 2022 – wyróżnienie dla Florian Centrum w kategorii Blacha Modułowa
Atum: Szkolenie certyfikowany instalator f-gazów

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»