rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Arbet z Kulturą partnerem Filmoniada 2022

image

Każda edycja ma swój motyw przewodni – a ten tegoroczny jest szczególnie ważny dla jednego z partnerów akcji, czyli Fabryki Styropianu ARBET. Ten motyw to ekologia.Ważne jest to, by przekazać dzieciom, że o planetę można dbać zawsze i wszędzie. Z kolei motyw filmowy to ponadczasowa Pszczółka Maja.
 ARBET z kulturą jest w tym roku partnerem festiwalu Filmoniada w Koszalinie. To festiwal stanowiący wyjątkowe święto filmowe – a wyjątkowe, bo dedykowane najmłodszym filmomaniakom. Filmoniada trwa dwa dni, podczas których odbywają się m. in. projekcje filmowe, wystawy, spotkania z gwiazdą festiwalu oraz koncerty i występy. Specjalne widowisko obywa się w nowo wyremontowanym Amfiteatrze.


Filmoniada 2022
Centrum Kultury 105 w Koszalinie w dniach 9-10 maja 2022 r. ruszyło z szóstą edycją Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej FILMONIADA. Dla organizatorów najważniejsza jest promocja sztuki filmowej wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno – przedszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową. Najważniejszymi gośćmi imprezy – są oczywiście dzieci. Ważnym punktem festiwalu są warsztaty dubbingowe z zaproszonym – dorosłym – gościem, aktorem Jarosławem Boberkiem. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Arbet

E-mail: sekretariat@arbet.pl

WWW: www.arbet.pl

Tel: +48 94 342 20 76
Fax: +48 94 342 23 90
Adres:
Bohaterów Warszawy 32
75-211 Koszalin

Atum: Szkolenie certyfikowany instalator f-gazów

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus

Polecamy
dodaj+ «»