rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Arbet Liderem Jakości 2022

image

Fabryka Arbet została Liderem Jakości zdobywając brązowy medal Konsumencki, jako Super Marka 2022.


Firma Arbet zdobyła brązowy medal „Konsumencki Lider 2022”. Dodatkowe wyróżnienie to Polska Dobra Marka 2022. Jakość – oto priorytet działania Fabryki Styropianu ARBET. Terminowość, rzetelność, słowność – te wartości budują siłę przedsiębiorstwa. To z kolei sprawia, że klienci obdarzają firmę zaufaniem.


Prawdziwy Styropian to Super Marka 2022
Fabryka Styropianu ARBET od lat posługuje się marką „Prawdziwy Styropian”. „Prawdziwy” oznacza „dokładnie taki, jaki styropian powinien być”. Tę prawdziwość może zagwarantować tylko utrzymanie odpowiedniej jakości wyrobów. Aby osiągnąć ten cel, Fabryka wdraża wiele różnorodnych rozwiązań. To m.in. zakładowy system kontroli jakości, własne laboratoria kontrolne w każdej fabryce, ISO 9001:2008, system wewnątrzzakładowej Dodatkowej Kontroli Produkcji. Równocześnie z wdrożeniem systemu zarządzania jakością ARBET dostosowuje produkty do standardów europejskich, m.in. poprzez oznaczenie ich znakiem CE. To z kolei pozwala na stosowanie płyt Prawdziwego Styropianu na całym rynku Wspólnoty Europejskiej. ARBET stale się rozwija, mimo trudnych warunków dla polskiego biznesu. W 2020 wybudował i uruchomił zupełnie nowy, innowacyjny zakład produkcyjny w Jaśle. Modernizacje wdrożone w nowym zakładzie oparto ona wieloletnim doświadczeniu specjalistów z Fabryki. Wiedza teoretyczna połączona z praktyką pozwoliły na zaproponowanie zupełnie nowych rozwiązań technologicznych, lepszych produktów i większą dbałość o środowisko. Dla klientów, stosujących Prawdziwy Styropian, oznaczało to ułatwienia w ich pracy i oszczędności przy aplikacji. Płyty z Jasła mają polepszone właściwości użytkowe i tym samym spełniają surowsze normy. Dodatkowo zakład w Jaśle pracuje w nowych, oszczędnych, wydajnych i przyjaznych dla środowiska technologiach.A to oznacza, że klienci rozpoznają Fabrykę i jej produkty jako dobrą, godną zaufania markę.


O programie Dobrej Marki
Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowana od trzynastu lat ogólnopolska akcja, mająca na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W 2022 ARBET znalazł się wśród firm nagrodzonych godłami Super Marka oraz Polska Dobra Marka. Dziś zaś otrzymał dodatkowe wyróżnienie – brązowy medal Konsumencki Lider 2022. ARBET był już Narodowym Dobrem, Gazelą Biznesu (siedmiokrotnie), otrzymywał też inne nagrody, zaś medalami Konsumenckiego Lidera był nagradzany wielokrotnie. Najnowsza nagroda cieszy szczególnie. Pokazuje, że klienci Fabryki nieustannie doceniają jej produkty i model działania.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Arbet

E-mail: sekretariat@arbet.pl

WWW: www.arbet.pl

Tel: +48 94 342 20 76
Fax: +48 94 342 23 90
Adres:
Bohaterów Warszawy 32
75-211 Koszalin

Atum: Szkolenie certyfikowany instalator f-gazów

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus

Polecamy
dodaj+ «»